'Yargı'nın Afişi Yayınlandı! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
jfvbqjs.

Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Yargı'nın afişi izleyici ile paylaşıldı!

Yönetmenliğini Ali Bilgin'in, yapımcılığını Ay Yapım'ın, senaristliğini Sema Ergenekon'un üstlendiği, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz'in paylaştığı dizi; bir cinayet vakasıyla yolları kesişen bir avukat ve bir savcının etkileyici hikayesini anlatıyor.

ju7zjap.jpg

Yargı, yakında Kanal D'de

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Pek beğenmedim ama en azından çok klasik bir afiş değil gibi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Çift güzel de hem fragmanda hem de afişte tarif edemediğim bir sıkıcılık var niye anlamadım. :A

sanrikent

Üye
Reaksiyon puanı
33
Puanı
29
hiç umudum olmayan bu dizi beni şaşırtmaya devam ediyor. güzel afiş yapmışlar. ancak pınarın ağzına kadar uzanan o köpek kulağına benzeyen şey neyin nesi?

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
hiç umudum olmayan bu dizi beni şaşırtmaya devam ediyor. güzel afiş yapmışlar. ancak pınarın ağzına kadar uzanan o köpek kulağına benzeyen şey neyin nesi?
O aslında boşluk. Yani yüzündeki bir şey olarak değil de yüzünü yarım olarak görmen gerekiyor.

sanrikent

Üye
Reaksiyon puanı
33
Puanı
29
O aslında boşluk. Yani yüzündeki bir şey olarak değil de yüzünü yarım olarak görmen gerekiyor.

yarım olarak görmem gerekse yarım olarak görürdüm ama ben afişte keçi boynuzu gibi bir şey görüyorum. gözüme çok batıyor senin boşluk dediğin şey. kızın içine bıçak sokmuşlar, yada boynuz koymuşlar ihanet edecek gibi şeyler yorumladım ben. :-)

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
yarım olarak görmem gerekse yarım olarak görürdüm ama ben afişte keçi boynuzu gibi bir şey görüyorum. gözüme çok batıyor senin boşluk dediğin şey. kızın içine bıçak sokmuşlar, yada boynuz koymuşlar ihanet edecek gibi şeyler yorumladım ben. :-)
Kaan Urgancıoğlu'nun da biraz saçını kapatmış benim boşluk dediğim şey, tabi ki gözüne battığı için öyle yorumlayabilirsin ama görmemiz gereken şeyin bir boşluk olduğunu düşünüyorum ve normal bir boşluk görüyorum, ucu sivri olsa hadi neyse. :)

sanrikent

Üye
Reaksiyon puanı
33
Puanı
29
Kaan Urgancıoğlu'nun da biraz saçını kapatmış benim boşluk dediğim şey, tabi ki gözüne battığı için öyle yorumlayabilirsin ama görmemiz gereken şeyin bir boşluk olduğunu düşünüyorum ve normal bir boşluk görüyorum, ucu sivri olsa hadi neyse. :)

haklısın. bir şeye benzemiyor zaten. ben fazla yorum katıyorum olaya belkide. o kısmın planlaması iyi yapılamamış bellki.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,896
Puanı
1,060
Gayet güzel olmuş, beğenmeyenler gitsin Kardeşlerim, Barbaroslar afişlerine bakıp ibret alsınlar. :A