Yargı'da Ayrılık!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
6163357eb57f15009c99ad93.jpg

Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı'da ayrılık!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in paylaştığı yapımda Zümrüt karakterini canlandıran Esma Yeşim Gül, senaryo gereği diziye veda ettiğini "Böyle muhteşem bir işe ve ekibe dahil olduğum için çok ama çok şanslıyım. Emeği geçen, destekleyen herkese sonsuz teşekkürler." sözleriyle paylaştı.

Yargı, yeni bölümleriyle her Pazar 20.00'de Kanal D'de!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Eksik bölümleri tamamlıyorum şu an, 20. bölümdeyim. Ölerek mi ayrıldı yoksa farklı şekilde mi acaba? Neyse spoiler yemeyeyim, birkaç güne bölümleri tamamlayacağım zaten. 'Zümrüt' karakteri daha fazla öne çıkabilirdi, yolu açık olsun diyelim...

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Eksik bölümleri tamamlıyorum şu an, 20. bölümdeyim. Ölerek mi ayrıldı yoksa farklı şekilde mi acaba? Neyse spoiler yemeyeyim, birkaç güne bölümleri tamamlayacağım zaten. 'Zümrüt' karakteri daha fazla öne çıkabilirdi, yolu açık olsun diyelim...
İzlemiyorum ama yorumlardan gördüğüm kadarıyla ölerek değil. :A

• İlginç
Reactions: Yiğitt

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Tahmin etmesi zor değil aslında, Aylin'den hesapla olayı. Zümrüt dizinin en gereksiz karakterlerindendi, diziyi pembe diziye çeviriyordu. İyi oldu bu karakterin çıkması. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tahmin etmesi zor değil aslında, Aylin'den hesapla olayı. Zümrüt dizinin en gereksiz karakterlerindendi, diziyi pembe diziye çeviriyordu. İyi oldu bu karakterin çıkması. :A
Aklıma geliyor bir şeyler de, dur bakalım birkaç güne eksik bölümleri tamamlayınca anlarım. Zümrüt zaten çok az görünüyordu, yani öyle pembe diziye çevirecek kadar etkisi yoktu ki. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aklıma geliyor bir şeyler de, dur bakalım birkaç güne eksik bölümleri tamamlayınca anlarım. Zümrüt zaten çok az görünüyordu, yani öyle pembe diziye çevirecek kadar etkisi yoktu ki. :A
Nergis Öztürk'ün ayrılması daha üzdü açıkçası. Kendisine bu tarz roller de gidiyor. :A

Şu konuyu görünce aklıma Şükran Ovalı'nın ayrılıp ayrılmadığı geldi. Kendisini takip edenler vardı, bomba patlayacak moduna girdim ama Pars araya girer. :A Şu kısmı 26. bölümde dönüp okursun, direkt spoiler olur. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt and 12.Adam

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060

Ölerek ayrılmadı eşiyle gittiler bölümler çok iyi ilerledi izlemeye devam et bence bozma falanda yok dizide :D

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Direkt spoiler verdin. :A

Ayrıca: Eşiyle gitmedi, eşi çocuğu aldırdı, sonra da ailesinin evine gönderdi. Eşi yine duruyor, cenazesinden fark ettiysen. :A

Haa doğru unutmuşum aynı anda survivora da bakınca karıştırmışım :A sen yargı izliyormuydun ya

• Güldürdün
Reactions: Araf

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ölerek ayrılmadı eşiyle gittiler bölümler çok iyi ilerledi izlemeye devam et bence bozma falanda yok dizide :D
Nergis Öztürk'ün ayrılması daha üzdü açıkçası. Kendisine bu tarz roller de gidiyor. :A

Şu konuyu görünce aklıma Şükran Ovalı'nın ayrılıp ayrılmadığı geldi. Kendisini takip edenler vardı, bomba patlayacak moduna girdim ama Pars araya girer. :A Şu kısmı 26. bölümde dönüp okursun, direkt spoiler olur. :A
Ben bölümleri izlemeye devam, spoiler yemeden tamamlayayım hayırlısıyla. :A