Yaratılan - Tanıtım Fragmanı | Netflix

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
FKMO74uXEAoGg71

Netflix'in yeni dizilerinden Yaratılan'ın ilk fragmanı yayınlandı.

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği, yönetmenliğini ve senaristliğini Çağan Irmak'ın üstlendiği, başrollerini Taner Ölmez, Erkan Kolçak Köstendil, Şifanur Gül, Bülent Şakrak, Devrim Yakut ve Durul Bazan'ın paylaştığı 8 bölümlük yapım, etkileyici bir dönem hikayesini ekranlara taşımaya hazırlanıyor.

Yaratılan, yakında Netflix'te!

• Harika
Reactions: Gizmen

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Çok kısa bir tanıtım olmuş. Ben vampirli bir proje bekliyordum ama en az onun kadar farklı bir proje olacak gibi. Nedense bana frankeştayn ı hatırlattı. (Yanlış yazmış olabilirim :D)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Beğenmedim. Çağan Irmak'ın kalemine çok güvenirdim umarım ben yanılırım.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Mary Shelley'nin ünlü "Frankenstein" romanından uyarlanacakmış.
1900’lü yılların başında Bursa’dan İstanbul’a uzanan bu epik öyküde Yaratılan, insanoğlunun en temel sorularından biri olan “ölüm ve sonrasına” odaklanıyor. Maceraperest, asi, heyecanlı ve zekası bedenine sığmayan genç tıp talebesi Ziya’nın en büyük dileği, çok iyi bir hekim olup tıbbın çare bulamadığı birçok salgın hastalığa derman olabilmektir. İstanbul’da tanıştığı delilik ve dahilik arasında duran hekim İhsan, onu bu dünyada anlayabilen tek kişi olmuştur. Birbirini bulan bu iki eksantrik ve yaralı ruh, beraber giriştikleri gizli ve yasaklı deneyin bedellerini ağır bir şekilde ödeyeceklerdir. Zira kodlarını çözmeye çalıştıkları kadim bir yazı onları adeta felaketin kapısına getirip bırakır.

• Harika
Reactions: Gizmen

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Konusu ilgi çekici amma baya kasvetli bir diziye benziyor. Güzel yorumlar gelirse, şans veririm diziye.