'Yarım Kalan Aşklar'ın Yayın Tarihi Belli Oldu! | Blu TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Blu TV'nin yeni dizisi 'Yarım Kalan Aşklar'ın yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını Tims & B'nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Umur Turagay'ın oturduğu, senaristliğini Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur'un üstlendiği dizinin kadrosunda; Burak Deniz, Dilan Çiçek Deniz ve Cem Davran'ın yanı sıra Ezel Akay, Esra Ruşan, Nazlı Bulum, Cihat Süvarioğlu ile Gizem Ünsal'da yer alıyor.

Geçirdiği trafik kazasında ölüp yeni bir bedende dünyaya dönen Ozan'ın öyküsünü anlatan 'Yarım Kalan Aşklar' 10 Eylül'de sadece Blu TV'de!

• Harika
  • Üzücü
Reactions: Angelica and Gizmen

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Dura dura Atiye'yle aynı gün mü başlıyor esamesi bile okunmaz. :A BluTV'nin geleneksel televizyon kafasından vazgeçmesi lazım.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
atiyeyle aynı gün. Sahi ne alaka aynı güne koydular anlamadım ama meydan okumak için koydularsa atiye bu diziyi dürüp yer.

jacksonx

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
10
Puanı
25
Dilan Çiçek Deniz'i dizilerde oynatma sebepleri sevişme sahneleri falan herhalde. Çukur da öyleydi. Netflix'in filminde öyleydi. Bura da yine öyle. Çünkü oyunculuk yok yani. Tamam güzel kız, hoş kız ama oyunculuk yok. En azından film ve dizilerde yok...

Diziye gelecek olursak, ben çok vasat oyunculuklar gördüm. Bir de Atiye ile aynı güne koymuşlar, yanlış strateji. Geleneksel televizyon alışkanlıkları bunlar. Dijital de rekabet ortamı oluşması için çok çeşitli yapımlar ve farklı türler olması lazım. Ethem Özışık'ın kalemini çok beğenirim ama diyaloglar hiç sahici olmamış. Karakterler havada kalmış. Sadece tanıtımı izleyerek bile anlaşılıyor. Şahsen, para verip de bu dizi için BluTV üyeliği satın almam. Saygı'yı ise merakla bekliyorum. Çıktığı ilk gün üyelik başlatacağım...

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Atiye ile aynı gün olmasının bir önemi var mı ki? Bence yok. Sonuçta bir TV dizisi değil.
Var bence çünkü Atiye'ye meydan okumak için büyük ihtimalle meydan okumak için konuldu çünkü herkesin atiyenin tarihinden haberi var bilmemeleri imkansız. Ancak mesajı yazarken ikisinin bir anda tüm bölümleri yayınlayacağını hesap ederek yazdım fakat blu haftada bir yayınlıyordu onu unutmuşum.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Var bence çünkü Atiye'ye meydan okumak için büyük ihtimalle meydan okumak için konuldu çünkü herkesin atiyenin tarihinden haberi var bilmemeleri imkansız. Ancak mesajı yazarken ikisinin bir anda tüm bölümleri yayınlayacağını hesap ederek yazdım fakat blu haftada bir yayınlıyordu onu unutmuşum.

Blu TV tek tek yayınlıyor bölümleri, Atiye'nin ise yeni sezon bölümleri aynı anda yayınlanacak. İzleyici Yarım Kalan Aşklar izledikten sonra Atiye'yi izleyebilir, yada Atiye'yi izleyip bitirdikten sonra Yarım Kalan Aşklar'ı izler.

TV dizisi olsa reyting bölmek için yapılıyor derdim ama.

• Beğendim
Reactions: Gizmen