'Yarım Kalan Aşklar'ın Kadın Başrol Oyuncusu ve Konusu Belli Oldu! İlk Kareler Yayınlandı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Blu TV'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Yarım Kalan Aşklar' dizisinde Burak Deniz'in partneri belli oldu!

1590753746-blutv-yarimkalanasklar-mXsJ.jpg

Yapımcılığını Tims & B'nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Umut Turagay oturacağı, senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur'un birlikte kaleme aldığı; kadrosunda Burak Deniz'in partneri son olarak 'Yarına Tek Bilet' filminde rol alan Dilan Çiçek Deniz oldu.

Çekimleri Haziran ayında başlayacak olan dizinin konusu ise şöyle:
İdealist gazeteci Ozan, kendisi gibi gazeteci olan Elif ile evlenmek üzeredir. Gözü kara gazeteciliği ile tanınan Ozan gizemli ve zor bir haberin peşindedir.Birbirlerini delicesine seven ikilinin hayatındaki mutlu tablo korkunç bir olayla son bulacaktır:

Ozan, trafik kazası geçirerek hayatını kaybeder. Ancak Ozan, kaybettiği hayatını yeni bir bedende tekrar bulacaktır. Hayata başka bir beden ile geri dönen Ozan’ın önünde iki zorlu görev vardır: Onu kimin öldürdüğünü bulmak ve Elif’e tüm gerçekleri anlatmak.

'Yarım Kalan Aşklar' yakında Blu TV'de!

1590753825-blutv-yarimkalanasklar-2JY1.jpg

1590753831-blutv-yarimkalanasklar-CXbM.jpg

1590753850-blutv-yarimkalanasklar-gUUp.jpg

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Hande kadar değil ama yine de kötü. :( Elçin Sangu haberi çıkınca umutlanmıştım ama yeteneğe değil sosyal medya gücüne önem verdiği müddetçe BluTV adam olmaz. Yine de Alef gibi FX'te yayınlanırsa şans verebilirim çok iddialı konuşmak istemem. :A

İşin tuhaf tarafı bu sezonun başında Patron'da birlikte oynayacaklarına dair haberler çıkmıştı ve dönüp dolaşıp yine birbirlerini buldular. :A

• Olmamış
Reactions: xemrexxx

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Ah Tatlı Küçük Yalancılar'ım :( Star mahvetti o diziyi! Çabalamadı bile! :mad: Neyse ki Burak'ım sonra biz de zirveleri gördü Bizim Hikaye ile. :bhr::bhr:

• Beğendim
Reactions: yigit_00

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,485
Puanı
1,060
Ay Burak sen nasıl bir TAŞsın bu pozlar neee :bhr:

Bu ecünnüyü çok mu aramışlar.

• Güldürdün
Reactions: EmreCan

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Bu kızın oyunculuğu, oynadığı her dizisinde izleyenleri tarafında yetersiz bulunuyordu. Ve kız şu an Netflix ve Blu Tv'de iş yapıyor. Diyeceklerim bu kadar...

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Her yerde şu kızı görmekten bıktım. :( Çok yetenekliymiş gibi her yapımda adı geçiyor, Netflix filminde oynuyor şimdi de bu. :( Bana göre TKY kızlarının en başarısız ismi.

Burak Deniz ve Ali Atay için izleyeceğim.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fanlar doluşuyor işte. Ben mesela Rihanna yazınca Google'da bir sürü site çıkıyor tıklıyorum bakıyorum. Onlarda da aynı durum.:Z

Dizinin adı daha yeni belli olunca herkes Google'a giriyor dediğin gibi. :A Etiket doğru kullanılınca forum için çok iyi oluyor ve olur da.

• Beğendim
Reactions: sokak sanati

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
TKY oyuncularının her birinin daha sonra birbirleriyle partner olması. :A Nasıl bir ekipse kombinasyon bitmiyor dizide. :A

Soyadları da aynıymış şimdi dikkatimi çekti. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
TKY oyuncularının her birinin daha sonra birbirleriyle partner olması. :A Nasıl bir ekipse kombinasyon bitmiyor dizide. :A

Soyadları da aynıymış şimdi dikkatimi çekti. :A

Kral çekilseydi Özcan Deniz ve Pınar Deniz ile rol alacaktı, şimdi burada Dilan Çiçek Deniz ile rol alıyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Boşta bir çok isim varken yine gittiler olmadık kişi ile anlaştılar. :D :D

Sanırım ölen Ozan Ali Atay olacak.