'Yarım Kalan Aşklar'ın Kadın Başrol Oyuncusu ve Konusu Belli Oldu! İlk Kareler Yayınlandı!

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Dilan Çiçek Deniz, Çukur'dan sonra dizi sektörüne adım atmamıştı. Uzun bir aradan sonra geri dönmüş olacak. Oyunculuğundan ziyade gülüşünü özlüyorum, çok güzel bir gülüşü var. :)

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dilan Çiçek Deniz, Çukur'dan sonra dizi sektörüne adım atmamıştı. Uzun bir aradan sonra geri dönmüş olacak. Oyunculuğundan ziyade gülüşünü özlüyorum, çok güzel bir gülüşü var. :)

Kendisinde güzel olan tek şey gülüşü olabilir. :D Bodrum Masalı'nın bir kaç bölümünü izlemiştim geçenlerde. Gülümsemesi bir ayrı güzel cidden. :F

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kendisinde güzel olan tek şey gülüşü olabilir. :D Bodrum Masalı'nın bir kaç bölümünü izlemiştim geçenlerde. Gülümsemesi bir ayrı güze cidden. :F
Gülüyor, sonra da somurtuyor, sonra tekrar gülüyor. Böyle değişik bir gülmesi var ve acayip hoşuma gidiyor gülüşü. Böyle bir gülüşe fazla rastlamadım. :D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aslında kareler güzel duruyor, konusu da güzel... Nasıl bir iş olacak merak ediyorum. :Z Eylül gibi yayınlanır büyük ihtimalle.