'Yarışma ve Senaryo Etkinlikleri' Genel Kurallar (2019)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bence de olmamalı zaten, bölüm başkanımız öyle dediyse öyledir. :D Takıl işte kafana göre, bizim kurallarda en hassas noktamız reklam yapılması zaten. Onun için getirdik. :)

Bende şikayet etmiştim bu her konuda bunların yazılmasını. Dikkate alınması iyi olmuş.:A Yönetici dahi olsa ceza almalı.:A

@MayısKralı olmayacaksa onu sunan senin sunduğun programa açığım @MayısKralı sunmasın ben konuştum hatta @MayısKralı
ya @sokak sanati sunsun diye hayır dedi

MayısKralı kankamı kovanın kanalına dönemem. Bis geç.:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bazı değişiklikleri gerekli gördük ve Ekim-2017 tarihiyle bu kurallar geçerlidir. Konuya yeni kuralları detaylı şekilde ekledim, sorunuz olursa cevaplarım. Kısaca özet geçiyorum:
  1. Yeni kanal kurmak yasaklandı. Eğer yeni bir yapım yayınlamak istiyorsanız mevcut dört kanalımızdan birinde yayınlamak zorundasınız.
  2. Dizi veya program reklamları tamamen yasaklandı. Başka bir konu altında 'Konumu okur musun, bakar mısın' gibi mesajları tamamen yasakladık. Kim olursa olsun yönetim bu konuyla titizlilikle ilgilenecek.
  3. Bölümün ana sorumlusu artık @Aserat , yeni yapım yayınlamak istediğinizde önce izin almanız gerekiyor kendisinden. Onun haricinde sorunuz olursa yardımcı olacak.
Geniş olarak konuya ekledim, oradan inceleyebilirsiniz. Hayırlı olsun. :)

Hepsine katılıyorum kuralların eline sağlık @Yiğitt :Z:Z:Z

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bende şikayet etmiştim bu her konuda bunların yazılmasını. Dikkate alınması iyi olmuş.:A Yönetici dahi olsa ceza almalı.:A

MayısKralı kankamı kovanın kanalına dönemem. Bis geç.:)
Senin gibi sunsa dünya onundu ben kaldırmadan önce konuştum @sokak sanati sunsun dedim hatta @vadikızı sunsun diye teklif götürdüm ama beceremedim

Kabul etmediler @S.G.A.T. TTA Etmedi

O Sadece Taktik amaçlıydı Sadece 5 ay ara vericekti Eylül Medya planlama dersinde gerekirse böyle taktik yapmak Arka sokaklar gibi yapacaktım @S.G.A.T. Taksim tv den ortağımdı o sunarsa ve iyi iş halediyor

Son düzenleme:

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Bazı değişiklikleri gerekli gördük ve Ekim-2017 tarihiyle bu kurallar geçerlidir. Konuya yeni kuralları detaylı şekilde ekledim, sorunuz olursa cevaplarım. Kısaca özet geçiyorum:
  1. Yeni kanal kurmak yasaklandı. Eğer yeni bir yapım yayınlamak istiyorsanız mevcut dört kanalımızdan birinde yayınlamak zorundasınız.
  2. Dizi veya program reklamları tamamen yasaklandı. Başka bir konu altında 'Konumu okur musun, bakar mısın' gibi mesajları tamamen yasakladık. Kim olursa olsun yönetim bu konuyla titizlilikle ilgilenecek.
  3. Bölümün ana sorumlusu artık @Aserat , yeni yapım yayınlamak istediğinizde önce izin almanız gerekiyor kendisinden. Onun haricinde sorunuz olursa yardımcı olacak.
Geniş olarak konuya ekledim, oradan inceleyebilirsiniz. Hayırlı olsun. :)

Hayırlı olsun ama açıkçası @mrt-06 'ın bu bölümde görevlendirdiği ve eski kuralları düzenleyen isimlerden birisi olarak bu sefer bana danışılmaması beni üzdü. Yanlış anlama sana ve ya başkasına herhangi bir suçlama yapmıyorum, görev sevdalısıda değilim ama kırıldım. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hayırlı olsun ama açıkçası @mrt-06 'ın bu bölümde görevlendirdiği ve eski kuralları düzenleyen isimlerden birisi olarak bu sefer bana danışılmaması beni üzdü. Yanlış anlama sana ve ya başkasına herhangi bir suçlama yapmıyorum, görev sevdalısıda değilim ama kırıldım. :)
Forumda var mısın yok musun belli değil. Atacan ile birlikte hazırladık, Atacan duyuracaktı ama acil çıkınca bana kaldı. Ekstra kimseye sormadık. Sadece Aserat'a birkaç şey sormak için mesaj attım o kadar. :X

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Önce 7'ydi bence gereksiz olmuş düşürülmesi. @mrt-06 ile konuşayım bir. :A
Bir kanalda max 5 yapım olabilir kotası biraz gereksiz olmuş, öyleyse yakında (çok yakında değil) başlayacak yeni dizimin @Aserat'ın kanalında olması zor gözüküyor? :A
5 az geldi bana da, çünkü bir kişinin max yapacağı iş sayısı 4, kanallarda başkaları da program yapıyor yeniden 7 veya 8’e çıkaralım. :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
5 az geldi bana da, çünkü bir kişinin max yapacağı iş sayısı 4, kanallarda başkaları da program yapıyor yeniden 7 veya 8’e çıkaralım. :D
Ben dizimedya gelince yanabilirim ben diyorum ki gelince cinsel sahne koyma diyorum evet sansür yapmadığı için banlanıyor