Yaprak Dökümü vs Kuzey Güney | 5.Tur - En Özlenilen Dizi

Ankette yer alan hangi dizi çeyrek finale yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    37
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
kNGYiu.jpg

Ankette yer alan hangi dizi çeyrek finale yükselsin?

Yaprak Dökümü

Kuzey Güney

Kısaca kurallar:

Bu turda 2 dizinin eşitlik durumunda düello yolu ile üst tura çıkanı belirleyeceğiz. Etkinlik sırasında üye olup oy verdikten sonra aktif olmayan üyelerin oyları sayılmayacaktır. Eğer yanlış oy verirseniz bunu anında belirtiniz.

Katılımınızı bekliyorum.

@Zeyno45 @Tolstoyevski @xdragxx @BARON男爵 @12.Adam @BesaleT @fredhulkcamila @Gerekli24 @cookies @pompy @Afet Güçverir @Alos @Angelica @-potterhead- @Sherlock @DarkLegenD @denizz19 @elvissman @EnveR @Emin Özaltun @Fks14 @armandos @Aserat @AteşBöceği @bazinga @Gizmen @Hazem @haluk792 @hayret bi şey @Silinmiş Üye @Burak97 @cehennet @GunesinOglu @DiziTv @Doğan @DR @dreamy @bero @HeisenBerg @Jonsnow @kerem @kerim yavuz @Klaus @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @mesmeso61 @Mr.At @Nikos litas @Billy Kane @offensive @ömer karataş @Özgür @Forumdash @xBUGRAx @Emre Ozansoy @EmreCan @emreemreu @Abdülhey @ozmoturk @phoebebuffay @Polat Şaşmaz @slhttnmtl @soo @Staran @seyfullXh @Sylvester @takas @The Barberson @conino @The_Erinch @tolgab @Turkuazz @Veteran @Yakamoz-Asi @yigit_00 @Yiğitt @YıldırıM ve herkes

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Yaprak Dökümü

Aslında Kuzey Güney'e de verebilirdim ama 5 sezon sürmüş dizi çeyrek finali görsün bari. Aşk-ı Balon'dan iyidir her türlü. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
beni en zorlayacak grup bu. 2 diziyide severek izledim. düsünmem gerekiyor :S

• İlginç
Reactions: Tolstoyevski

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
olur, göz önünde bulundururum :A
İkisinde de dizinin önemli sahnelerinden kareler var, anlarsın muhtemelen. :A
Kuzey Güney benim de bu etkinlikte top 5'imde bu arada ama son 15 bölüm falan baya aşk temasına bağlayıp sıkmıştı. Finalini de beğenmemiştim. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
İkisinde de dizinin önemli sahnelerinden kareler var, anlarsın muhtemelen. :A
Kuzey Güney benim de bu etkinlikte top 5'imde bu arada ama son 15 bölüm falan baya aşk temasına bağlayıp sıkmıştı. Finalini de beğenmemiştim. :A
Yaprak Dökümü finali efsaneydi. Dur ya oyumu kullanayim. Hangisi üst tura ciksa sevinirim zaten. Senle ortak payda bulusalim burada:A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Yaprak Dökümü finali efsaneydi. Dur ya oyumu kullanayim. Hangisi üst tura ciksa sevinirim zaten. Senle ortak payda bulusalim burada:A
Kaç kez izledim ama o tren sahnesinde ve Ferhunde'nin boş evi dolaşıp aile fotoğrafına bakarak ağladığı sahnede gözlerim doluyor hep. Özellikle Ferhunde'nin ağladığı sahne :TMüziklerin de büyük etkisi var tabii...

• Üzücü

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Kaç kez izledim ama o tren sahnesinde ve Ferhunde'nin boş evi dolaşıp aile fotoğrafına bakarak ağladığı sahnede gözlerim doluyor hep. Özellikle Ferhunde'nin ağladığı sahne :TMüziklerin de büyük etkisi var tabii...
o sahne finalin en can alici sahnesi, Ali Riza'nin öldügü sahneden daha etkili:( ben de defalarca izledim.
bi de Oguz vuruldugunda Leyla'ya biraktigi mektup ve o mektubu okurken o müzik baya etkilemisti beni zamaninda

• Üzücü
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
o sahne finalin en can alici sahnesi, Ali Riza'nin öldügü sahneden daha etkili:( ben de defalarca izledim.
bi de Oguz vuruldugunda Leyla'ya biraktigi mektup ve o mektubu okurken o müzik baya etkilemisti beni zamaninda
Evet benim de finaldeki favori sahnem o. Benim en sevdiğim karakter Ferhundeydi onun da etkisi var. :A
O mektup sahnesinde ben de çok duygulanmıştım, ilk bölümlerden kareler göstermişlerdi. Bu dizinin en sevdiğim özelliklerinden biri karakterlerin dümdüz bir şekilde değil de derinlikli bir şekilde işlenmesiydi. Tüm karakterler griydi, dümdüz kötü veya iyi karakterler yoktu.

• Beğendim
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...