'Yaprak Dökümü' Tekrarlarıyla Kanal D'de!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images

Kanal D'nin unutulmaz dizisi 'Yaprak Dökümü' tekrarlarıyla geri dönüyor.

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Deniz Çakır, Gökçe Bahadır, Fahriye Evcen, Tolga Karel, Ahmet Saraçoğlu ve Güler Ökten'in paylaştığı yapım, gelecek haftadan itibaren yeniden izleyicilerle buluşacak.

Yaprak Dökümü, tekrarlarıyla Pazartesi'den itibaren hafta içi her gün 11.00'da Kanal D'de!

• Harika
Reactions: phoebebuffay

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Fatmagül'den istediklerini alamadılar herhalde. teve2'de yeni başlamıştı zaten.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Fatmagül’ün Suçu Ne’yi izliyordum ne güzel ya. :(

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Teve 2'de milyon kere verdikleri yetmedi bir de burada da mı yayınlıyolar. Te Allah'ım.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Teve 2'de milyon kere verdikleri yetmedi bir de burada da mı yayınlıyolar. Te Allah'ım.
Reytingleri detaylı bir şekilde göremiyoruz, büyük ihtimalle Fatmagül'ün Suçu Ne? beklenileni vermedi. Teve2'de bunun tekrarları iyi gidince bunu koymuştur.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Reytingleri detaylı bir şekilde göremiyoruz, büyük ihtimalle Fatmagül'ün Suçu Ne? beklenileni vermedi. Teve2'de bunun tekrarları iyi gidince bunu koymuştur.
Ben de öyle düşünüyorum da aynı işleri ısıtıp ısıtıp koyacaklarına biraz farklı işler deneseler çok güzel olacak.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben de öyle düşünüyorum da aynı işleri ısıtıp ısıtıp koyacaklarına biraz farklı işler deneseler çok güzel olacak.
Sihirli Annem'i o saate çekebilirdi, yada Binbir Gece, Ihlamurlar Altında vs. Hep aynı şeyler cidden garip oluyor sürekli.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Sihirli Annem'i o saate çekebilirdi, yada Binbir Gece, Ihlamurlar Altında vs. Hep aynı şeyler cidden garip oluyor sürekli.
Sihirli Annem konusunda baştan hata ettiler. Keşke düzeltselerdi hatalarını ya da dediğin dizileri koysalar hele Binbir Gece çok da güzel izlenirdi.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sihirli Annem konusunda baştan hata ettiler. Keşke düzeltselerdi hatalarını ya da dediğin dizileri koysalar hele Binbir Gece çok da güzel izlenirdi.
Kanal bu sezon gündüz kuşağına iki program yaptığı için saçma sapan bir akış oluşturdu. Sihirli Annem o saatte olsa bitene kadar ilk 30 içerisinde garanti yer alırdı.

Binbir Gece'yi yayınlasa oturur izlerim. :A Çok iyi diziydi. :bhr:

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Kanal bu sezon gündüz kuşağına iki program yaptığı için saçma sapan bir akış oluşturdu. Sihirli Annem o saatte olsa bitene kadar ilk 30 içerisinde garanti yer alırdı.

Binbir Gece'yi yayınlasa oturur izlerim. :A Çok iyi diziydi. :bhr:
Baştan tutmayacağı belli olan iş için baştan dediğin gibi ilk 30'a gireceği kesin olan Sihirli Annem'i çöp ettiler. Keşke Acemi Cadı'yı yayınlasalar izlerim onu.

Bi ara yayınladıklarında ben de izlemiştim. Çok iyi diziydi cidden.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Mantıklı olan da buydu. Yaprak Dökümü'nün tekrarları her zaman iyi reyting almıştır, zamanında sabah yayınlanan tekrarıyla 2.olup prime time dizilerini geçmişliği bile var. Güzel oldu, kahvaltı yaparken izlerim. :bhr:
Sabah yayınlanan tekrarı ikinci mi oldu? :eek: İlk defa duydum ve ağzım açık kaldı şuan...

'Bez Bebek' tekrarları yeni bitmişti, bende bunu izlerim büyük ihtimalle. Hiç baştan izlememiştim.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Baştan tutmayacağı belli olan iş için baştan dediğin gibi ilk 30'a gireceği kesin olan Sihirli Annem'i çöp ettiler. Keşke Acemi Cadı'yı yayınlasalar izlerim onu.

Bi ara yayınladıklarında ben de izlemiştim. Çok iyi diziydi cidden.
Para harcamadan para kazanırlardı. :A Acemi Cadı'da ilgi görür, çünkü o dizinin de tekrarları yayınlanmayalı yıllar oldu. Kanal doğru düzgün akış oluşturana kadar kaybetmeye mahkum.

O dizi bir kere canlı yayınlanmıştı, onu hatırlıyorum. Sanırım ilk canlı yayınlanan diziydi.

Bu arada tam reytinglerin yasaklanması ile Fatmagül'ün Suçu Ne ve Yatıya Misafirim Var ekrana gelmeye başladı. Keşke oranlarını bir şekilde görebilsek. :(

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Para harcamadan para kazanırlardı. :A Acemi Cadı'da ilgi görür, çünkü o dizinin de tekrarları yayınlanmayalı yıllar oldu. Kanal doğru düzgün akış oluşturana kadar kaybetmeye mahkum.

O dizi bir kere canlı yayınlanmıştı, onu hatırlıyorum. Sanırım ilk canlı yayınlanan diziydi.

Bu arada tam reytinglerin yasaklanması ile Fatmagül'ün Suçu Ne ve Yatıya Misafirim Var ekrana gelmeye başladı. Keşke oranlarını bir şekilde görebilsek. :(
Aynen şu günlerde saati de iyi seçseler biraz abartı olacak ama 3 reytinge bile dayanırdı.

Evet, finali canlı yayınlandı diye biliyorum ben

Keşke, kötü oldu bu karar. En azından Yatıya Misafirim Var ilk 100'e girebiliyor mu çok merak ediyorum.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen şu günlerde saati de iyi seçseler biraz abartı olacak ama 3 reytinge bile dayanırdı.

Evet, finali canlı yayınlandı diye biliyorum ben

Keşke, kötü oldu bu karar. En azından Yatıya Misafirim Var ilk 100'e girebiliyor mu çok merak ediyorum.
Pandemi korkusuyla çoğu kişi evde, yapacak bir şey yok. Ayrıca sabah o saatte Müge Anlı dışında izlenecek bir şey yok ve dizi 7'den 70'e herkese hitap ediyor. O yüzden ilgi görürdü.

Aynen. İlk 100 içerisinde yer alıyordur, ama sıralamasını ve oranlarını merak ediyorum. :( Keşke paylaşan birileri olsa.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Sabah yayınlanan tekrarı ikinci mi oldu? :eek: İlk defa duydum ve ağzım açık kaldı şuan...

'Bez Bebek' tekrarları yeni bitmişti, bende bunu izlerim büyük ihtimalle. Hiç baştan izlememiştim.
Evet, yazın sabah yayınlanan tekrarı yanlış hatırlamıyorsam 4 reyting 30 share ile 2.olup prime time dizilerini geçmişti. Diziyle ilgili eski arşivlere bakarken haberini görmüştüm. :A
Zaten yaprak dökümü düşük reytinglerle başlayıp tekrarlarıyla reytinglerini katlamış bir yapım. İlk bölümler 4-5 reyting alırken sonradan yıllarca 20 bandının altına düşmedi. :A
Hep böyle diye diye arşivdeki belki bundan daha çok izlenecek dizilere şans vermiyorlar.
Teve2'de ara ara yeni diziler yayınlanıyor zaten ama hiç reyting listesine girdiğini göremedim.

• Beğendim