Unutulmaz Yaprak Dökümü (2006-2010)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yoldaşlarım @Sherlock leşinin şu diziyi düzenli aralıklarla baştan sona izleyip bitirdiğini ve Cevriye karakterini TV tarihinin en komik karakteri olarak gördüğünü biliyor muydunuz.. @MEnes @MasacRE
Yok yok değildir... Sanmıyorum böyle bir şeyin geçerliliğini ve tutarlılığını... Dur bir daha bakayım... Yoook yok sanmam, o iş ölye değildir değildir... @Sherlock @MasacRE
Yapma be... Bak şimdi... İyi değilim ben... Sinirlerim bozuldu... Adaşım dediğim pardon Leşdaşım dediğim insanın bu kadar da leşleşeceğini düşünmemiştim... Biz yanımızda kimleri kimleri barındırıyormuşuz, sanat konuşuyormuşuz... @MasacRE @Sherlock
Benim mi gözlerim bozuldu diye düşündüm ama meğersem ciddi ciddi bu leş diziye destan yazmış.. Yoldaşım bu hain adamın geleceğini ciddi ciddi düşünmemiz lazım..

Erdal Bakkal > Cevriye.. @MasacRE @Sherlock
Birde evde bakarlarken izledim diye yalan söylüyor bu şişkolok.. Yoldaşım bu adamın hainlikleri gerçekten inanılmaz seviyede.. @MasacRE @Sherlock
Yaprak Dökümü > Leyla İle Mecnun... :A @MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yaprak Dökümü > Leyla İle Mecnun... :A @MasacRE

Babaanne dizilerini izleyerek nasıl keyif alıyor bu leş herif yoldaşım.. @Sherlock @MasacRE

Olacak iş değil gerçekten de... Kan dondurucu bir durum... @Sherlock @MasacRE
Şerlok beyciğim dediğim, canım yoldaşım dediğim insanın o en özlenilen dizi konusunda Yaprak Dökümü için yazdıkları ne öyle... Gerçekten uzun süredir bu kadar kanımı donduran bir yoruma rastlamamıştım. Burada da o dizi Leyla ile Mecnun'dan büyüktür diyerek üzerine tüy dikmiş. Yazık... Utanıyorum artık ben bu adamdan...