Yalnız Kurt'ta Kim Kimdir? | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,961
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

ATV'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Yalnız Kurt'ta kim kimdir?

Yapımcılığını Osman Sınav'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun'un oturduğu, senaryosunu Murat Koca ve Alper Erze'nin kaleme aldığı, başrollerini Cihan Ünal ile Hasan Denizyaran'ın paylaştığı dizinin ilk bölümü cuma akşamı ekrana gelecek.

Davut Bahadır (Kumandan) - Cihan Ünal

Altay Kurtoğlu - Hasan Denizyaran

Esra Türkmen - Damla Colbay

Viking - Kürşat Alnıaçık

Doğan Sakınmaz - Murat Han

Nizam - Polat Bilgin

Ahmet - Hilmi Özçelik

Akif - Göktan Oktay Göztepe
Yalnız Kurt, ilk bölümüyle cuma 20.00'de ATV'de!

Karakterleri güzel anlatmışlar merakla bekliyorum bakalım

Ela - Almina Günaydın

Hep aynı tarz karakterler ve diziler.

Mira - Yaprak Medine

Reactions: ömer karataş
Azerbaycan da dizi süreli kaç dakika
Komedi dizisi var mı
Ne konulu diziler var

Aşko sormuştum geçen haftalarda görmedin galiba
Nerde sordun ayol, ben görmedim. 😱

Bizde tvler program ağırlıklı devam ediyor, Türkiyedeki dizi sektörü pek yok. Çünkü insanlar türk ve ya rus kanallarına ağırlıklı olarak bakıyor, zaten sizin dizilerin yorumlarına baksan bile çok fazla azeri yorumu görürsün. Hatta yiutube trendlerde ilk 10-un yarısı sizin dizilerin yeni bölümleri oluyor.

Aynı zamanda rus kanallarına ilgi duyan büyük bir kesim var. Yerli dizilerimizin kalitesi maalesef çok iyi değil ve izleyici ilgisi de bu yüzden düşük. Daha çok yaşlı kesim izliyor.

Azerbaycanda dizi süreleri 30-40 dk arasında. Max 50 dk civarı oluyor. Özellikle komedi dizileri daha çok seviliyor. Hatta filmlerde de yerli komedi filmleri daha iyi gişe yapıyor.
Son 4-5 yılda çok fazla dram dizisi de yapıldı ama şu ana kadar birkaçı sadece ilgi gördü, diğerlerinin ismini bile duymuyorum. Bu oyunculukların ve senaryonun iyi olmaması ile ilgili. Filmlerde de dramlar iyi ilgi görmüyor.
------

Başrol parlak nasıl??
Ay neresi parlak, beğenmedim.

Resimleri konusuna etiket edeyim de orada bir bak.

Reactions: Ahmed