Yalan Dünya'daki Replik Yönetmen Zeki Demirkubuz'u Rahatsız Etti

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,347
Puanı
809
İsmimi espri konusu yapma[/B]
Yönetmen Zeki Demirkubuz: 'Yalan Dünya' dizisinde adımın geçmesi ilk başta hoşuma gitti ama artık rahatsız oluyorum!

Gülse Birsel'i tanımam
Ünlü yönetmen Zeki Demirkubuz, 'Yalan Dünya' dizisinde geçen "Zeki Demirkubuz geldi mi?" repliğinden rahatsız olduğunu açıkladı. Cüneyt Özdemir'in 'Soru-Yorum' programına katılan yönetmen, "Gülse Birsel'i tanımıyorum ama dizi güzel. Başlangıçta ismimin geçmesi hoşuma bile gitti ama devam ettikçe rahatsız oldum" dedi.

Olgun'a telefon ettim
İçe dönük ve 'Sovyetik' bir yapısı olduğunu vurgulayan ünlü yönetmen, "İnsanlar beni sokakta görünce 'Zeki Demirkubuz geldi mi?' esprisi yapmaya başlayınca Olgun Şimşek'i telefonla arayıp bu repliğin kaldırılmasını rica ettim. Sanıyorum, önümüzdeki bölümlerde 'Açılay'ın beni araması sona erecek" şeklinde konuştu.

Tek hayalim
Zeki Demirkubuz, en büyük hayalinin Amerikalılarla birlikte 'Karamazov Kardeşler' romanını film yapmak olduğunu söyledi.

yalan-dunya39daki-replik-yonetmen-zeki-demirkubuz39u-rahatsiz-etti-29499.jpg
[/SIZE][/COLOR][/FONT]

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Aslında bence rahatsız edecek bir şey yoktu ama öyle düşünüyorsa saygı duymak lazım. Türkiye'nin kaliteli işler yapan sayılı yönetmenlerinden biri Zeki Demirkubuz :)