Yalan Dünya 81. Bölüm Yorumları

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bölüm muhteşemdi cidden, yarın AB'de zirveyi alırsak şaşırmam. :Z

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bölüm neredeyse bitti. Yorumumu yapayım.

Tam istediğim gibi her karakterin başına başka olay geldi. Formdan düşen Vasfiye bile çok formundaydı bu bölüm. :Z

Öncelikle çok güzel bir bölümdü. Uzun zamandır bu kadar yüksek puan alan bölüm yoktu benden.

Nursel'i özlemişiz. Her bölüm olur umarım. :F Beni bu zombiyle bıraktınız demesi süperdi. Sürekli alkol peşinde kadın. :kiki: Adanın yıldızıydı.

Nurhayat ile Melisa`nın muhabbetleri sesli güldürdü.

Melisa: 10 puan üzerinden puanlarsak Brad Pitti 10`sa Bora kaçtır.
Nurhayat: Melisa Angelina 10`sa sen 0`ın altındasın. Azıcık kendimizi bilelim.

Bu sahnede sesli güldüm. :F

Survivor olayı süperdi. Her sahnede heyecanlı şarkı ve konuşmaları. Ama bence Acun gibi arada yabancı müzikler de çalsaydı gönderme olarak. :A @xemrexxx @mrt-06

Gece kamerası bile vardı yeşil yeşil. :D

Zerrin için uzun zaman sonra güzel bölüm yazdı Gülse. Kendi olayı da vardı. Sigorta işi çok iyiydi. Şehmuzla maceraları ve konuşmaları sesli güldürdü. :D Hayatında başka sigortacı mı var? :D

Bu bölüm Vasfiye süperdi. Tam formundaydı.

Orçun: Ne yapıyorsun?
Vasfiye: Direk gibi durduğun için direk dansı yapıyorum. :D

Kısacası süperdi bu bölüm.

Puanım 9/10

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bölüm o kadar uzun oluyor ki, Valla unutuyorum bile bazı yerleri yorumlarken. Ama uzun bölüme rağmen iyi güldürdü. :D
Cidden. :D Geçen hafta da epey uzundu, önceki haftalara göre. Bölüm güzeldi ama kısa yazsın Gülse azcık. :( Biz kısa yazsın dedikçe uzatıyor. :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Cidden. :D Geçen hafta da epey uzundu, önceki haftalara göre. Bölüm güzeldi ama kısa yazsın Gülse azcık. :( Biz kısa yazsın dedikçe uzatıyor. :D
Saat 20.45`te başlamak yerine 20.25 gibi başlıyor. Bu yüzden son dönemler neredeyse 2 saat süresi.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Geçtiğimiz bölüme göre çok daha iyiydi. Adada yaşananlar (özellikle de Nursel'li bölmüler), Vasfiye'nin Orçun ve Timur'la yaptığı tango, Zerrin'in Şehmuz'u sigorta için ikna etmeye çalışması ve Nurhayat-Melisa sahneleri sesli güldürdü. Ayrıca Vasfiye'nin evli olduğunu ve soyadının Mesutgil olduğunu da öğrendik. :X

Tek sorun Vasfiye'nin ciyaklamaları. Umarım ona da bir çare bulunur sonraki bölümlerde.

@RevaN

Son düzenleme: