'Yalı Çapkını'nın Yayın Tarihi Belli Oldu! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FbFvHG5WAAAz8Mk

Star TV'nin OGM Pictures imzalı merakla beklenen yeni dizisi 'Yalı Çapkını'nın yayın tarihi belli oldu!

Yönetmen koltuğuna Burcu Alptekin'in oturduğu, senaryosunu Mehmet Barış Günger'in kaleme aldığı, başrolünü Afra Saraçoğlu, Mert Ramnazan Demir ve Çetin Tekindor'un paylaştığı dizi, cuma akşamları izleyici ile buluşacak.

Yalı Çapkını, ilk bölümüyle 23 Eylül Cuma 20.00'de Star TV'de başlıyor!

• Harika
Reactions: STAR

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Mantıklı bir gün seçmişler sağlam bir dram hikayesi varsa çok rahat bir şekilde zirveye oturabilirler.

• Beğendim

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Haftaya başlatıyor yani. 4 ile başlar. Zamanla 6-7'yi görür gibi. Star TV'nin uzun zaman sonra tutan ilk dizisi olacaktır. İnternetten ilk bölüme şans veririm.

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Doğru bir karar Cuma günü. Yolu açık olsun. 2. Tanıtım da gayet güzel görünüyor. Bol reytingler.💫

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu dizi nasılsa her türlü tutar diye daha zor bir güne koyup Gecenin Ucunda'yı daha kolay rekabet edebileceği cumaya atarlar mı diye düşünüyordum ama beklenen güne gelmiş. Senaryosu iyi çıkarsa cumanın yeni birincisi olup Star'ın yüzünü güldüreceğini düşünüyorum. Zaten İstanbullu Gelin ve Kırmızı Oda'yla Onur Güvenatam'ın cuma uğuru da var göreceğiz bakalım.

• Beğendim

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,496
Puanı
1,060
Doğru bir gün seçimi olmuş, ben tutacağını düşünüyorum.

• Beğendim

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Yeni tanıtım gayet iyi olmuş yine, şans vereceğim ilk bölüme internetten.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bazı sahnelerinden dolayı bol bol eleştirilecek gibi duran, aynı zamanda bence sezonun en yüksek reytinglerine ulaşabilecek potansiyeli olan bir dizi gibi duruyor.

Star TV bu sezon dizi tercihi konusunda en başarılı seçimleri yapan kanal oldu bence. Dizileri yayına sokma konusunda da acele etmedi ki bence çok yerinde bir karar. Hepsini peş peşe yayına sokarsa tutma ihtimalleri kanal henüz seyircisini geri getirememişken düşük olurdu. Yalı Çapkını önden yayına sürülecek onun reklam aralarında Gecenin Ucunda'nın tanıtımlarıyla reklamı yapılacak vs vs derken tekrar izleyiciyi kanala çekeceklerdir. Kanalın birbirine yakın tarihte çekimleri başlayan 3 yada 4 tane yeni dizisi var ama yayına sürme konusunda acele edilmemesi güzel strateji. Çok şey yazasım geldi ama belki bir köşe yazısı konusu ile gelirim akşama :D