Yalı Çapkını'nın Sezon Finali Tarihi Değişti! | Star TV

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
images

Star TV'nin sevilen dizisi Yalı Çapkını'nda sürpriz değişiklik!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un paylaştığı, 16 Haziran'da 37. bölümüyle sezon finali yapması beklenen yapım, aynı gün 21.45'te ekrana gelecek Letonya-Türkiye maçı nedeniyle sezonu 9 Haziran'da kapatacak.

Yalı Çapkını, sezonun son iki bölümüyle bu akşam ve 9 Haziran Cuma 20.00'de Star'da!

Kaynak: Birsen A.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,153
Puanı
1,061
Yani duyduğun duyguya kaybolmuşsun :A önce ne güzel tamam kendini kurtaracak dedim sonra bile bile can yakıcı olduğundan bahsettiğin kısımlara bakıp boşuna mod düşürmüşsün. Ne diyelim, paikolojinizi bozmaya devam :A

Valla doktor olacak kadınsın 2 dakikada yorumlardan çözdü :eek: :A 2 3 haftadır izleyemiyordum zaten :D gidiṣata göre bakarız :Z

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Valla doktor olacak kadınsın 2 dakikada yorumlardan çözdü :eek: :A 2 3 haftadır izleyemiyordum zaten :D gidiṣata göre bakarız :Z
Doktor, avukat daha neler neler ama öğretmenlik oldu :A
Sezon finali deyip şans verirsin, yeni sezon ilk bölüm deyip şans verirsin sonrası hop yine bataklık :A ben dizilerimden sıkılınca hızlandırılmış tur ile 2 haftada bir bakıyorum sjsjjsjs. İçinde insanı güldüren unsurlar olmayan dizilere kapıyı kapatıyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,153
Puanı
1,061
Doktor, avukat daha neler neler ama öğretmenlik oldu :A
Sezon finali deyip şans verirsin, yeni sezon ilk bölüm deyip şans verirsin sonrası hop yine bataklık :A ben dizilerimden sıkılınca hızlandırılmış tur ile 2 haftada bir bakıyorum sjsjjsjs. İçinde insanı güldüren unsurlar olmayan dizilere kapıyı kapatıyorum :A

Ben son zamanlarda Teṣkilatı böyle izliyorum. :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi