'Yalı Çapkını'nın Sezon Finali Tarihi Belli Oldu! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fioiy3CXEAE387Y

Bu hafta iki yeni bölümüyle ekrana gelecek olan OGM Pictures imzalı 'Yalı Çapkını' sezon finali yapıyor.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ile Çetin Tekindor'un başrolünü paylaştığı dizi, 16 Haziran Cuma akşamı ekrana gelecek olan 37. bölümüyle sezon arası verecek ve Eylül ayında izleyici ile buluşmaya kaldığı yerden devam edecek.

Yalı Çapkını, yeni bölümleriyle her cuma 20.00'de Star TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
İnṣallah planlandığı gibi olur ama sanmıyorum seçim sebebiyle uyabileceklerini. Seçim dizilerin hepsini etkiler bence.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,335
Puanı
1,060
Çok yanlış karar. Gelecek hafta yani 2 Haziran Cuma sezona ara vermeliydi. Gelecek sezon bayağı düşüş bekliyorum bu diziden de. Bakalım ne olacak? Dizi bir ara çok bozdu ama sonradan toparladılar biraz bu yüzden internetten izlemeye devam ediyorum bu diziyi de. Umarım yine sonradan bozmazlar. Seyircinin tahammülü hiç kalmadı artık çünkü neredeyse. Fanlar nasıl olsa izliyor diyorlar ama şok olurlar 2. Sezon bozmaya devam ederlerse diziyi.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Çok yanlış karar. Gelecek hafta yani 2 Haziran Cuma sezona ara vermeliydi. Gelecek sezon bayağı düşüş bekliyorum bu diziden de. Bakalım ne olacak? Dizi bir ara çok bozdu ama sonradan toparladılar biraz bu yüzden internetten izlemeye devam ediyorum bu diziyi de. Umarım yine sonradan bozmazlar. Seyircinin tahammülü hiç kalmadı artık çünkü neredeyse. Fanlar nasıl olsa izliyor diyorlar ama şok olurlar 2. Sezon bozmaya devam ederlerse diziyi.
FOX'un yayınlıyor olsa bozmazdı...