''Yaktın Beni'' Filminin Fragmanı Yayınlandı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
thumbnail_1438365099.jpg

Senaryosunu Uğraş Güneş'in yazdığı, yönetmenliğini ise Uğur Yücel'in oğlu Can Yücel’in yaptığı, yeni sezonun merakla beklenen filmlerinden Yaktın Beni'nin tanıtım fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını TMC Film'in üstlendiği filmin kadrosunda Uğur Yücel, Sarp Apak, Sinem Kobal, Meltem Cumbul, Ozan Özcan, Can Tarakçı, Yağız Kılınç, Emre Çağrı Akbaba ve Sezai Aydın gibi güçlü oyuncular yer alıyor.

Film 29 Ekim tarihinde sinemaseverlerle buluşacak. İlk kez komedi türünde bir sinema filminde yer alan Uğur Yücel, yıllar sonra yeğeninin karşısına çıkacak ve hayatına sürpriz bir biçimde dahil olan Selam’ın da hayatını değiştirecek. İşte o fragman:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Yeni sezonun merakla beklediğim filmlerinden biri, fragmanı da güzel ve eğlenceli olmuş. Uğur Yücel yine öncekilerden daha farklı olan rolüyle döktürecek gibi. :)

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Klasik TMC oyuncuları var. :D Aramızda Kalsın'dan var, Gönül İşleri'nden var. :D

Uğur Yücel'in yeni tipi tuhaf geldi ama yakışmış. :D Fragman ise ortalama olmuş, iş yapabilecek bir projeye benziyor.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Yok, İlişki Durumu dizisini bitirdim. :D Aklımdaki projeleri (filmleri) izleyip öyle devam edeceğim diziye. :X

Aramızda Kalsın'daki evin kızı olan vardı ya o da var fragmanda, adını unuttum. :D
Hatçik, yani Ayça Damgacı. Ben de görünce şaşırdım, ama konuk oyuncuymuş. AK'ye de çabucak devam et derim, çok güzel bölümler seni bekliyor. :X