Netflix Yakamoz S-245 - Dizi Yorumları

fav10.net

fav10.net
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
271
Puanı
84
Web Sitesi
fav10.net
MV5BMTExYzViMzktNDcxZi00ZjRmLWEzNGQtZTIyMzRiNWVkMzg1XkEyXkFqcGdeQXVyNDg4MjkzNDk@._V1_FMjpg_UX1080_.jpg

Netflix'in yeni dizisi Yakamoz S-245 bugün izleyicisiyle buluştu.

Yapımcılığını OGM Pictures'un, yönetmenliğini Tolga Karaçelik ve Umut Aral'ın, senaristliğini Jason George, Atasay Koç, Cansu Çoban ve Sami Berat Marçalı'nın üstlendiği dizinin kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ, Özge Özpiriçci, Ertan Saban, Ece Çeşmioğlu, Jerry Hoffman, Ecem Uzun, Meriç Aral, Onur Ünsal, Ersin Arıcı, Güven Murat Akpınar, Alper Saldıran, Hakan Salınmış ve Serkan Uzuner yer alıyor.

Into the Night dizisiyle aynı evrende geçen ve deniz biyoloğu Arman'ın dünyayı alt üst eden bir felaketin ardından ekibiyle birlikte verdiği yaşam savaşını anlatan dizi ile ilgili tüm yorumlarınızı buradan yapabilirsiniz.

Yakamoz S-245, tüm bölümleriyle şimdi Netflix'te! İyi seyirler!

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Hadi bakalım hayırlı olsun dizi izleyelim bakalıım nasılmış

Nazan

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
1
3 bölüme kadar geldim Türk Deniz subay ve astsubaylarini bu kadar rezil edebilirsiniz hiçbir felakette Türk askerleri bu şekilde davranmamistir utanın kendinizden

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Diziyi çok sevdim 2.bölümdeyim şu an. Akıcılığı ve oyunculukları güzel. Sadece her sahnede değil ama bazılarında gece tonunu öyle bir kullanmışlar ki yarınlar yokmuş gibi. Çevre görünmüyor. Ama rahatsız etmiyor

……

Düzeltme: o renk sorunu tv den kaynaklı bir durummuş. Bilmiş bilmiş yazmak yerine keşke tv ayarlarına baksaydım önce :D. Sorun çözüldü

Son düzenleme:
  • Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
1x1

Temposuz başladı ama sonlara doğru biraz kendini buldu. Into the Night'a göre çok avantajlı durumdalar. O dizinin seviyesine çıkabilecekleri sinyalini henüz alamadım. Oyunculuklarda da henüz bir fark yok o yüzden çok sade ilerliyoruz. Normal diyebileceğim bir açılış bölümü oldu.

7/10

• İlginç

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
1x2

Dizi ritmini bulmaya başladı. ITN ile arasında bariz tempo farkı var. Hala onlara göre yavaş ilerliyorlar. Aralarındaki en büyük fark ITN'de bir belirsizlik vardı burada her şeyden haberleri var. O biraz can sıkıyor.

Umut öyle bir koyu yazılmış ki Terenzio yanında temiz kalıyor. Baştan fazla sert bir karakter olmuş bence. Erenay arada kaza kurşunu yer Umut başa geçer. Arman ile karşılıklı sahneleri güzel oluyor.

Askerlerin yaptığı şeyi göstermeleri sinir etti ama bunun yaşanması çok muhtemel olurdu. Umarım askerler Rana'ya sataşmaz. Zaten öyle bir şey yapsalar bile Yonca bunu engelleyecek gibi duruyor.

7/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
1x3

Bu bölüm iyiydi. Başta yine tempo sıkıntısı ve sıkıcılık vardı ama ortalara doğru dizi yukarı yönlü iyileşme yaşadı. Erenay ve Yonca'nın ilişkisini kahveyi getirince sezmiştim sonda da netleşmiş oldu. Bölüm de güzel yerde bitti.

Kıvanç ve Özge güzel bir ikili oldular bu bölümde. Birbirlerine güzel zıtlanıyorlar. Erenay öldüğüne göre Umut'u artık kimse tutamaz gibi duruyor ama bir süre sonra askerlerin yaptıklarına sinirlenip ekibi koruyacağını düşünüyorum.

Güven Murat çok iyi oynuyordu. Böyle bir şey yapmasını beklemiyordum. Kaçak yolcunun da kim çıkacağını merak ediyorum. ITN'deki askerler ile bizimkiler ölümüne kapışırlar. Bu dizi ilk yayınlansaydı daha zevkli olabilirdi ama şimdi bu durumlar doğal olarak bana yapmacık geliyor.

7/10

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
1x3

Bu bölüm iyiydi. Başta yine tempo sıkıntısı ve sıkıcılık vardı ama ortalara doğru dizi yukarı yönlü iyileşme yaşadı. Erenay ve Yonca'nın ilişkisini kahveyi getirince sezmiştim sonda da netleşmiş oldu. Bölüm de güzel yerde bitti.

Kıvanç ve Özge güzel bir ikili oldular bu bölümde. Birbirlerine güzel zıtlanıyorlar. Erenay öldüğüne göre Umut'u artık kimse tutamaz gibi duruyor ama bir süre sonra askerlerin yaptıklarına sinirlenip ekibi koruyacağını düşünüyorum.

Güven Murat çok iyi oynuyordu. Böyle bir şey yapmasını beklemiyordum. Kaçak yolcunun da kim çıkacağını merak ediyorum. ITN'deki askerler ile bizimkiler ölümüne kapışırlar. Bu dizi ilk yayınlansaydı daha zevkli olabilirdi ama şimdi bu durumlar doğal olarak bana yapmacık geliyor.

7/10
10 üzerinden 8 puan verdiğinde tüm istanbula çaylar benden :D

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
1x4

Sonunda ITN seviyesinde bir bölüm geldi. Dram ve aksiyon tam o seviyede harmanlanmış. Bir sahnede bile beni sıkmadı. Dizi hakkında yavaştan teori üretmeye de bu bölümde başladım. Gemideki kaçağın Hatice olabileceği de Umut bilgisayar odasında konuşunca anladım.

İlk üç bölüm askerler kötü gösterildi ama bu bölüm olması gerektiği gibiydi. ITN'de biz cenaze töreni görmedik diye hatırlıyorum ama burada tam olarak bizim yapacağımız şeyi gösterdiler. Umut ve Yonca'nın konuşması da güzeldi.

Umut ve Arman bundan sonra kolay kolay karşı karşıya geleceğini sanmıyorum. Belki Cem yüzünden gelirler ama sonra ortak noktada buluşurlar. Sonda Hatice'yi gördükten sonra dizinin asıl Terenzio'sunun o olacağını anladım.

8/10

• Üzücü
Reactions: Gizmen

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
1x4

Sonunda ITN seviyesinde bir bölüm geldi. Dram ve aksiyon tam o seviyede harmanlanmış. Bir sahnede bile beni sıkmadı. Dizi hakkında yavaştan teori üretmeye de bu bölümde başladım. Gemideki kaçağın Hatice olabileceği de Umut bilgisayar odasında konuşunca anladım.

İlk üç bölüm askerler kötü gösterildi ama bu bölüm olması gerektiği gibiydi. ITN'de biz cenaze töreni görmedik diye hatırlıyorum ama burada tam olarak bizim yapacağımız şeyi gösterdiler. Umut ve Yonca'nın konuşması da güzeldi.

Umut ve Arman bundan sonra kolay kolay karşı karşıya geleceğini sanmıyorum. Belki Cem yüzünden gelirler ama sonra ortak noktada buluşurlar. Sonda Hatice'yi gördükten sonra dizinin asıl Terenzio'sunun o olacağını anladım.

8/10
Keşke bu bölümü izlediğin zaman o büyük lafı etseydim. Neyse kredi çekmeye gidiyorum ben :(

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
1x5

Önceki bölüme göre daha sakindi ama harika bir final yaptı. Yemek sorununu güzel işlediler. Tohum deposu fikrini kim ortaya atacak merakla bekliyorum. O denizaltı Norveç'e kadar nasıl dayanacak ayrı bir merak konusu.

Umut ve Arman cidden harika karakterler. Umut'un sert mizacının altında yaralı bir adamın olduğu çok belli. Arman ile karşılıklı oturup içseler her şey güzel olur. Defne ve Erenay arasındaki muhabbet baya ilgi çekici. ITN ile diziyi ayıran en büyük olay şimdilik bu gibi duruyor.

Hatice için Terenzio olacak dedim ama yanılmış olabilirim. Yine de NATO askerine güvenmemiz gerektiğini sonuna kadar biliyoruz.

7/10

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
YakamozS245 63 ülkede birden en çok izlenen dizi olarak Türk Netflix dizilerinin rekorunu kırmış bulunuyor. En çok izlenen 6.dizi şu an.

Ekli dosyalar

• E107D86A-3EDF-4A19-93A9-97991CEB5DE7.jpeg
    E107D86A-3EDF-4A19-93A9-97991CEB5DE7.jpeg
    221.5 KB · Hit: 4