Yahşi Cazibe`ye Kim Milyoner Olmak İster desteği!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Atv ekranlarının sevilen komedi dizisi Yahşi Cazibe`nin 24 Mart Cumartesi akşamı yayınlanacak olan bölümünde Dizi`nin komik karakterlerinden olan Barış Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasına katılıyor. Dizi bu kez Kim Milyoner Olmak İster? stüdyolarından güldürüyor. Yahşi Cazibe Yeni Bölümüyle Cumartesi 20.00`da Atv`de
Yahşi Cazibe 80.Bölüm Fragmanı - YouTube

yahşi cazibeyi epey bir süre takip ettim gerçekten komik bir dizi .. özellikle barış karakteri süper .. ama her komedi filmi gibi belli bir zamandan sonra insan takibi bırakıyor rastlarsam izliyorum tekrarlarına rastladığımdada izliyorum boş zamanı geçirmek için sıkılmadan izlenecek bir film ama dram dizileri gibi devamını merak etmediğimiz için takipçisi değilim rastgelince izliyorum o kadar..

denk gelirsem izlerim.. uzun zamandır bakmıyorum.. bi ara dizi çok sıkıcı olmuştu.. bu milyoner desteğide diziye iyi gelecek bence.. rating anlamında bir kaç hafta artar ama sonra tekrar azalabilr..

FF Üyeleri Bir Arada özenti terk :D

Bunu ilk önce FF Üyeler Bir Arada ben yapmıştım :D

Gani Müjde daha önce bu formülü dizisi Pis Yedili'de uygulamıştı ve şimdide bir diğer dizisi Yahşi Cazibe'de uyguluyor. Pis Yedili dizisinin komik karakteri Orçun yada nam-ı diğer Orçoo, Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmıştı. Şimdi ise, Yahşi Cazibe'nin komik karakteri Barış, Kim Milyoner Olmak İster ? yarışmasına katılacak. Bunu dikkat eden varmı bilmem artık. Gani Müjde, senaristliğini üstlendiği dizisi Pis Yedili'de yaptığı uygulamayı, şimdilerde bir diğer senaristliğini üstlendiği dizisinde uygulayacak. Hafiften reytingler artabilir ama bakalım nasıl bir bölüm olacak yani belki izleyebilirim.

Uzun bir öffff çekmek istiyorum. Sıkıldım bu reyting alışverişinden. Amacın komediden çok reyting olduğuna inanıyorum.

Uzun bir öffff çekmek istiyorum. Sıkıldım bu reyting alışverişinden. Amacın komediden çok reyting olduğuna inanıyorum.

Reyting kısmı da vardır ama bence komedi kısmı da var.

Mesela Avrupa Yakası'nda Burhan Altıntop'un Var Mısın Yok Musun'a katıldığı bölüm Türk televizyonlarındaki en iyi 3-4 dizi bölümünden biridir kanımca :):)

Reyting kısmı da vardır ama bence komedi kısmı da var.

Mesela Avrupa Yakası'nda Burhan Altıntop'un Var Mısın Yok Musun'a katıldığı bölüm Türk televizyonlarındaki en iyi 3-4 dizi bölümünden biridir kanımca :):)

Ona sonuna kadar katılıyorum, hala arada izlerim o bölümü. :)

Ama kanal içindeki ittifaklar bana samimiyetsiz geliyor biraz.

Açıkcası reytinglerinin fazlasıyla yükseleceğini sanmıyorum. En fazla 4-5 reyting alır