Yabancılara Türk Erkek Oyuncuları Sorduk

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
60,286
30,612
1,060
Forumumuzun dış hatlar muhabiri @xemrexxx geçtiğimiz günlerde Amerika'ya giderek türk erkek oyuncularını amerikan vatandaşlarına;"Siz bu oyunculardan hangilerini unfollow eder yada DM'den yürürsünüz?" diye sordu. Bakın en çok hangi oyuncu tercih edildi:X

Edit:bu tur konular nereye açılır bilemedim. Yerli dizi sohbet konusu mu acılsa acaba(b)
Düzgün bi yere taşınabilir:X @OzaN

@Bully @denizz19 @Çiğdem- @Yiğitt @destere @Harunnn60 @Aserat @MEnes @vadikızı @MayısKralı @cookies @dizikolik

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
60,286
30,612
1,060
Türkçe-Giresunca-Pompyce çeviri isteriz. :A @Forumdash :A

En beğendikleri Kıvanç olmuş. :bhr:
Hemen nazo82 yada eşekherife telefon acıyorum:F[DOUBLEPOST=1469140989][/DOUBLEPOST]
Vay anam vay. Fanlığı da geçmiş bu. :openmouth::neutral:
İzlemedin videoyu dimi:F Kızın biri burakın ağlamasını çok sevdi:F spoi verdirtme izle:F[DOUBLEPOST=1469141030][/DOUBLEPOST]
engin akyüreki kimse follow etmiyor kız :D
Birisi sakalını sevdi:F

Çiğdem

Süper Mod.
30 Aralık 2013
142,723
113,150
1,060
28
Giresun
kadın oyuncu versiyonunu da bekleriz gerçi erkeklerde çağatayı seçmelerine bakarsak kadınlarda hande erçel seçilir gibi :F
Saymadım ki :X video rastgeleden çıkınca paylaşim dedim :F
Yok izledim. :D
Kıvanç'ı beğendiler. Engini pek beğenmediler. :A
ben fotolarına bakıp hangisini beğendikelrini çok önemsemedim bunlar güya türkiyenin ünlü oyuncuları hiçbirini tanıyan çıkmadı ayoll :F kenan imirzalıoğlu ve halit ergenç gibi isimler olsa isimlerinden tanırlardı bence burakı kıvancı bile tanımıyorlar onlara sorsak dünya genelinde ünlüyüz derler :A :A :A

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
169,229
98,197
1,061
İstanbul
ben fotolarına bakıp hangisini beğendikelrini çok önemsemedim bunlar güya türkiyenin ünlü oyuncuları hiçbirini tanıyan çıkmadı ayoll :F kenan imirzalıoğlu ve halit ergenç gibi isimler olsa isimlerinden tanırlardı bence burakı kıvancı bile tanımıyorlar onlara sorsak dünya genelinde ünlüyüz derler :A :A :A
la tipleri görmedin mi tövbe yarabbi bunlar tanımasın daha iyi :F