eTV Ya Tutarsa - 5. Bölüm | eskici vs Sherlock

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Yani anca şimdi nasip oldu diyelim. :A

Hayır şimdilik yok bu yarışma da 8. bölümde sezon finali yapacak. :A Kanal Savaşları diye bir dizim vardı ona çok yoğun istek (@alperuz'un isteği diyelim :A) var ama ilham yok yaparsam onu yaparım. :A
#şükürello :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Keyifli bir bölüm olmuş.
Burcu Biricik sırf @Sherlock için sorulmuş ama daha yaşını bilmiyor :A

@eskici kendisine yakışan cevapları vermiş. Gülşen'in şarkı detayı iyi. Eli boş gelmemiş :A

Yakın zamanda JOHNNY DEPP'in doğum günüydü forumda bahsi geçmişti, oyüzden nokta atışı yaptım onda :A Hümeyra'nın da yaşını tam doğru tahmin ettim ama ay olarak tutturamadım. Diğerlerinde de eh işte. Orta şekerli tahminlerim oldu :A
JAVIER BARDEM'ı Necati Şaşmaz sandım ilk bakışta :A
Eline sağlık @Aserat

Ama çok güzel değil mi... :bhr: :A Güzelliği karşısında kör olduğum için bir miktar az söylemişim, gerçi genç gösterdiği için de olabilir... :A Sen asıl @eskici'nin tahminine bak, bu kadın 35 mi gösteriyor yani... :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Öncelikle @Aserat'a eline ve emeğine sağlık diyorum, çok güzel program olmuş. Zaten sorulara cevap verdiğim esnada da dile getirmiştim bunu, büyük keyif aldım. :D Herkesi bu güzide programa katılmaya davet ediyorum. :A

Rakibim @eskici'yi de tebrik ediyorum, Onur Tablosu'na baktığımız zaman yerimiz ve performansımız gayet iyi zaten. Bu yarışın kaybedeni yok. :A Ezeli rekabet, ebedi dostluk...

• Harika
  • Beğendim
Reactions: eskici and Aserat

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Forumun basitlik ve şıkandal uzmanı @xBUGRAx in hala sonuncu olması. :A

Güzel bir bölüm olmuş valla @Aserat @eskici ve @Sherlock beyciğim. :Z:Z

Çok teşekkürler Alper beyciğim. :Z Sizin destansı performansınızın yanına bile yaklaşamadık ama olsun, önemli olan okuyan (veya izleyen mi diyoruz tam emin olamadım) herkesin keyif alması zaten. :A

• Harika
Reactions: alperuz

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ama çok güzel değil mi... :bhr: :A Güzelliği karşısında kör olduğum için bir miktar az söylemişim, gerçi genç gösterdiği için de olabilir... :A Sen asıl @eskici'nin tahminine bak, bu kadın 35 mi gösteriyor yani... :A
Ben de 32 olarak tahmin etmiştim :A
Tebrik ederim seni. @eskici 'yi alt etmeyi başarmışsın.
Ee sırada hangi programda göreceğiz seni? :A

• Güldürdün
Reactions: eskici and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ben de 32 olarak tahmin etmiştim :A
Tebrik ederim seni. @eskici 'yi alt etmeyi başarmışsın.
Ee sırada hangi programda göreceğiz seni? :A

Kim daha çok ücret teklif ederse, oradayım. :A Reislerin reisi @pompy ile de görüşüyoruz, dizisinde önemli bir rol teklifinde bulundu ancak henüz değerlendiriyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kim daha çok ücret teklif ederse, oradayım. :A Reislerin reisi @pompy ile de görüşüyoruz, dizisinde önemli bir rol teklifinde bulundu ancak henüz değerlendiriyorum. :A
Sen zaten bir ara dizisinde değilmiydin? :A
Sana kilit rol vermez. Olayları çözersin ve final yapmak zorunda kalır :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock