eTV Ya Tutarsa - 1. Bölüm | kerem vs Yiğitt | Yeni Yarışma

Kelek mi çıktı?
Zaten diziyi yazasım yoktu şu mesajdan sonra ciddi yazmayacam kafam esince kısa bir final yazarım belki
Trip olarak algılanmasın dizi yazmak forumda olmuyor cidden

Reactions: Aserat
Kelek mi çıktı?
Zaten diziyi yazasım yoktu şu mesajdan sonra ciddi yazmayacam kafam esince kısa bir final yazarım belki
Trip olarak algılanmasın dizi yazmak forumda olmuyor cidden
Program kadar ilgi görmedi diye lafın gelişi dedim sen de amma alıngansın.
Son bir final yaz bari.

Bölüm çok güzeldi ben de bu arada bir tek Gülse Birsel'in yaşını duydum Yaşım Kaç'ts bir onu unutmadım

Program kadar ilgi görmedi diye lafın gelişi dedim sen de amma alıngansın
Son bir final yaz bari.
Alınganlık değil ya
3-4 kişi okuyacak diye çoğu programdan fazla mesai harcayıp genel olarak iyi bir tepki alamayınca niye uğraşayım ki?

Iste duruma göre nasil ilerleyecek bilmiyorum, bilsem ona göre konusurum zaten. Erkenden gelmeyi bende cok isterim.

Yine o masum ama trip atar emojiyi attin.
Ben sunmaya calisacagim, zaten yarismayi sirtlayacak birielrini bulmak cok zor.
Yahu bu emoji "😊" çok şirin ve trip değil ki 😱
Bu emojiyle bir gönderme yapmıştın zamanında. Ozaman bana diye hissetmiştim ve emin oldum şimdi😏

Reactions: kerem
Yahu bu emoji "😊" çok şirin ve trip değil ki 😱
Bu emojiyle bir gönderme yapmıştın zamanında. Ozaman bana diye hissetmiştim ve emin oldum şimdi😏
Gönderme mi? Ben gönderme yapar miydim ya? Neydi merak ettim.

Reactions: Dosi
Gönderme nerede?
Safa yatma

Ben baş jüriliği bırakırken oy kullanmayacağım size kolay gelsin 😊 demiştim. Son cümlende dur şunu yapayım deyip öyle yazmanın sebebini ikimizde biliyoruz

Safa yatma

Ben baş jüriliği bırakırken oy kullanmayacağım size kolay gelsin 😊 demiştim. Son cümlende dur şunu yapayım deyip öyle yazmanın sebebini ikimizde biliyoruz
Bana bu emoji trip atma emojisi gibi geliyor, orada trip attim aslinda.

Yani bozulmuyor gibi görünüyorum ama bozuluyorum gibi bir mesaj veriyor, senin kullanmanla birlikte ben de kullandim belki bilmiyorum ama asla bir gönderme degil ya o.
Yakiniyorum acik acik.

Bu emojinin birçok kullanım şekli var ama trip atma emojisi olduğunu ilk kez duydum

Zamanlama aynı ve o 100% banaydı ama gördüğün gibi tripsiz anlatıyorum

Yeni bir smile bulmam gerekiyor test edeyim:
😀☺️🙂🙃
Hangisini alsam acaba