Ya İstiklal Ya Ölüm - Tanıtım Fragmanı | TRT 1 - Yeni Mini Dizi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
TRT 1'in yeni mini dizisi 'Ya İstiklal Ya Ölüm'ün tanıtımı yayınlandı!

cN7UYX9b_400x400.jpg

Yönetmenliğini Yasin Uslu'nun üstlendiği dizinin kadrosunda Birkan Sokullu, İlker Kızmaz, Melis Sezen, Dolunay Soysert, Osman Sonant, Burak Yamantürk, Hilmicem İntepe, Rıza Kocaoğlu, Umut Karadağ, Ushan Çakır, Altan Erkekli, Mehmet Özgür, Serkan Ercan gibi isimler yer alıyor.

'Ya İstiklal Ya Ölüm' 16 Mart'ta TRT 1'de! İşte tanıtım fragmanı:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
TRT 1'in ilk defa dönem dizisini izleyeceğim gibi duruyor... :) Fena durmuyor, internetten takip ederim.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Çekimler güzel görünüyor en azından sağlam bir bütçe ayrıldığı belli. Kadro güzel, günü benim için müsait ve Atatürk'lü bir dizi olması ilgimi çekiyor ama tarihi dizilerle pek aram yok. :( Yine de bölüm süreleri 60 dakika olacağı için bakarım sanırım. :D

xRevenge

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
38
Puanı
19
Tanıtımı etkileyici tutmasa bile trt1 sonuna kadar yayınlar bence.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tanıtım güzel görünüyor. Kadro zaten çok iyi. Mini dizi olması hikaye açısından iyi olmuş izleyebilirim.

Dün bizim okulda dizinin çekimleri yapılmış Hilmicem story atmıştı. :F Babil’den sonra bu sene bizim okulda çekilen ikinci dizi ama hafta sonu çektikleri için denk gelemiyorum bir türlü. :( :F

• Üzücü
Reactions: Aserat

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Fridevsin damadı ne yaa :T: Çekimler çok iyi duruyor işte damat bozmuş:T:

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Aynen Atatürkün söylediği sözleri hep başkalarına söyleteceklerse olmaz bu dizi. Balık baştan kokar. Ama izleyeceğim. Belki Atam'da söyleyecektir ilk.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çekimler güzel görünüyor en azından sağlam bir bütçe ayrıldığı belli. Kadro güzel, günü benim için müsait ve Atatürk'lü bir dizi olması ilgimi çekiyor ama tarihi dizilerle pek aram yok. :( Yine de bölüm süreleri 60 dakika olacağı için bakarım sanırım. :D

Aynen Atatürkün söylediği sözleri hep başkalarına söyleteceklerse olmaz bu dizi. Balık baştan kokar. Ama izleyeceğim. Belki Atam'da söyleyecektir ilk.

Fridevsin damadı ne yaa :T: Çekimler çok iyi duruyor işte damat bozmuş:T:

Atatürk'ün söylediği söz olan Ya İstiklal Ya Ölüm'ü neden bir başkasına söyletirler... Tanıtım çok ruhsuz. Ben milli mücadele ruhunu alamadım. :(

Tanıtım güzel görünüyor. Kadro zaten çok iyi. Mini dizi olması hikaye açısından iyi olmuş izleyebilirim.

Dün bizim okulda dizinin çekimleri yapılmış Hilmicem story atmıştı. :F Babil’den sonra bu sene bizim okulda çekilen ikinci dizi ama hafta sonu çektikleri için denk gelemiyorum bir türlü. :( :F

Güzel bir işe benziyor. Ama aklım hala Kıvanç'ın "Atatürk" olamamasında :(

• Harika
Reactions: Gizmen

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kadro harika, çekimler de öyle... İlker Kızmaz daha önce bir projede daha Atatürk’ü canlandırmıştı. Yakışmış role.

Fragmanın yarısı bizim okulda geçiyor. :A Böyle görünce garip durdu. :A