''Yaşamayanlar'' Yayın Tarihi Belli Oldu! | BluTV

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,879
Puanı
1,061
8528f88d-bf27-42a8-b173-659f801a43c4.jpg

Merakla beklenen ''Yaşamayanlar'' dizisinin yayın tarihi belli oldu!

Türkiye'nin ilk vampir dizisi olan ''Yaşamayanlar''ın başrollerinde Elçin Sangu, Birkan Sokullu, Kerem Bursin, Selma Ergeç, Elit İşcan, Hazal Türesan ve Nilperi Şahinkaya yer alıyor.

''Yaşamayanlar'' ilk bölümüyle 6 Eylül'de BluTV'de! İşte dizinin afişi:

Kerem Bürsin ve Elçin Sangu çok itici. Yapılan makyajlarda aşırı olmuş, yapmacık duruyor... Afişi fanlara falan hazırlatsalar bundan çok daha iyisini hazırlarlardı muhtemelen, afişte berbat...

Nasıl yorumlar alacağını merak ediyorum ama sanki diğer internet dizileri kadar beğenilmeyecek gibi. 3 aylık ücretsiz Netflix aboneliğim bitince 1 aylık BluTV'ye transfer olabilirim. :A

Süper bir dizi olacak. Eleştiren şımarıkları aldırmadan ön yargısız olarak izleyin

Asla para verip izlemem. Ilgimi de çekmedi zaten. :A Komik duruyor açıkçası. :A

8528f88d-bf27-42a8-b173-659f801a43c4.jpg

Merakla beklenen ''Yaşamayanlar'' dizisinin yayın tarihi belli oldu!

Türkiye'nin ilk vampir dizisi olan ''Yaşamayanlar''ın başrollerinde Elçin Sangu, Birkan Sokullu, Kerem Bursin, Selma Ergeç, Elit İşcan, Hazal Türesan ve Nilperi Şahinkaya yer alıyor.

''Yaşamayanlar'' ilk bölümüyle 6 Eylül'de BluTV'de! İşte dizinin afişi:

Bu kadar haber oldu,bakalım ilgi görecek mi

Kerem Bürsin ve Elçin Sangu çok itici. Yapılan makyajlarda aşırı olmuş, yapmacık duruyor... Afişi fanlara falan hazırlatsalar bundan çok daha iyisini hazırlarlardı muhtemelen, afişte berbat...

Birkan kurtar kendini şu işten. :A

Nasıl yorumlar alacağını merak ediyorum ama sanki diğer internet dizileri kadar beğenilmeyecek gibi. 3 aylık ücretsiz Netflix aboneliğim bitince 1 aylık BluTV'ye transfer olabilirim. :A

Süper bir dizi olacak. Eleştiren şımarıkları aldırmadan ön yargısız olarak izleyin

Para verip izlemeyeceğim ama netten izlerim..

Asla para verip izlemem. Ilgimi de çekmedi zaten. :A Komik duruyor açıkçası. :A
gördüğünüz gibi elcine CHP nin 6 oku gibi kıyafet giydirilmiş en alttaki ok laiklik oluyor oradan kıyafet açılıyor üst aklın gizli mesajını yine çözdük :A @mrt-06 @Bully @Çiğdem- @Dosi @vadikızı @cookies @Aserat @DarkLegenD @ozmoturk @dreamy @Maskeli fedai
DmBvfZCW0AA9hbH.jpeg

gördüğünüz gibi elcine CHP nin 6 oku gibi kıyafet giydirilmiş en alttaki ok laiklik oluyor oradan kıyafet açılıyor üst aklın gizli mesajını yine çözdük :A @mrt-06 @Bully @Çiğdem- @Dosi @vadikızı @cookies @Aserat @DarkLegenD @ozmoturk @dreamy @Maskeli FedaiEkli dosyayı görüntüle 61307

4ünü de al birine vur öbürüne :A
Aaa şu diziyi parasız izleyebilsek :A :A :A @Yiğitt @turkuazz @mrt-06 @Bully

Bir de Zibidi Kerem şansını dnesin oda ısındırabilecekmi kendisini bana :A :A :A

BluTV üyeliğini kapatmıştım Haziran'da, açmak için tek neden :bhr: