'Yaşı 19'un Çekimleri Başladı! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Gold.jpg

'Yaşı 19'un çekimleri başladı!

Gold Film'in yapımcılığını, Sırma Yanık'ın senaristliğini üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ömür Atay'ın oturacağı ve başrolünde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır ve Tolga Güleç'in yer alacağı dizinin çekimleri bugün itibariyle başladı.

İki annenin çocukları için verdikleri büyük mücadeleyi ekrana taşıyacak olan dizinin kadrosunda İlayda Alişan, Serkay Tütüncü, Deniz Işın, Asena Kesskinci, Neslihan Arlsan, Rüçhan Çalışkur ve Selen Uçer gibi isimler yer alıyor.

'Yaşı 19' yakında FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
kanalın şu anda bir tek Çarşamba günü boş ama orda bana Savaşcı yayınlanacak gibi geliyor,Barajın konusu zaten 1 sezonluktu belki onu tadında bitirip bu diziyi Salı koyabilirler.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Sen Çal Kapımı yı da bitirip koyabilirler.
mantıklı zaten SÇK en az reyting alan dizi kanalın ama ben nedense böyle isimleri görünce aklıma hep hafta içi günler geliyor çünkü en yüksek reytingi hafta içi alabiliyorsun.Cumartesi 5-6 reytingle Hülya Avşara maaşını veremezsin gibi geliyor.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,294
Puanı
860
mantıklı zaten SÇK en az reyting alan dizi kanalın ama ben nedense böyle isimleri görünce aklıma hep hafta içi günler geliyor çünkü en yüksek reytingi hafta içi alabiliyorsun.Cumartesi 5-6 reytingle Hülya Avşara maaşını veremezsin gibi geliyor.
Yani öyle de artık yüksek reytingleri cumartesi de alabiliyorsun onun için cumartesi de olur :Z