Yaşam Yağmurlu ve Kapalı Havayı Seven İnsan

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Çok nadir kişlilerdir. Bu kişilerde sıcak ve güneşli havalardan bunalan insanlardır.
Bkz: Ben :A

(Ama en sevdiğim mevsimde yazdır.)​

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
içe kapanık insanlardır? bulutları yorgan yapmışlardır kendilerine? yorganın altına saklanan çocuklar gibi saklandıklarını sanıp mutlu oluyorlardır :)

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
içe kapanık insanlardır? bulutları yorgan yapmışlardır kendilerine? yorganın altına saklanan çocuklar gibi saklandıklarını sanıp mutlu oluyorlardır :)

Ne alakası var. Tam tersine yağmurlu havayı bahane etmeyip her türlü anda her yere gideler, her şeyide yaparlar. :F

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Kapali havayi severim ama yagmurdan nefret ederim havanin en güzeli yazin serinidir bence :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,729
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Çok nadir değildir. Yağmurlu ve kapalı hava kavurucu yaz sıcaklarına göre tercih edilesidir kesinlikle. Yalnız durmaksızın ve şiddetli yağan yağmur can sıkıcı olabilir tabii.

Kitap okumayı, film izlemeyi seven insandır.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
psikolojisi bozulan insandir. bizim burda en berbat ay aralik ve ocak ayidir. gunesi zor göruruz. intihar olaylari bu iki ayda cok olur.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yağmuru seven insan karadeniz insanıdır ayoll :A :A :A
12 ayın 11'inde yağıyor mübarek sadece ağustos ayı tam anlamıyla sıcak olur temmuzda dahil diğer günler yağmur çamur :F :F :F

ayy alıştık oyüzden ama şöyle birşey var yağmur sesi insana huzur veriyor evde gündüz oturuyorum çatıya vuran yağmur sesi şırıl şırıl bir huzur kaplıyor içimi özellikle geceleri yağmur sesiyle uyumak gibisi yok vlla ninniden daha iyi insanı mışıl mışıl uyutuyor :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Eskiden açık, bulutsuz ve sıcak havaları severdim ama yaş aldıkça kapalı grimsi havalara daha çok yakın hissediyorum. Nedendir bilinmez :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Başlığa Forumdash yazın :F

Sadece yağmurlu ve kapalı değil karli havaya da bayılırım :X
Sana kalp atacağım aklıma gelmezdi ama guzel tanımlamişsin:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Başlığa Forumdash yazın :F

Sadece yağmurlu ve kapalı değil karli havaya da bayılırım :X

Sana kalp atacağım aklıma gelmezdi ama guzel tanımlamişsin:X
hep derim zaten :) birgün herkes beni kalbine gömecek nefret etseler dahi :)

psikolojisi bozulan insandir. bizim burda en berbat ay aralik ve ocak ayidir. gunesi zor göruruz. intihar olaylari bu iki ayda cok olur.

şansına küs memleketin pis :) ama norveçte bir yer varmış güneşin batmadığı bir yer oraya gitmek isterdim :))

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Mevsimi mevsiminde yaşamayı seviyorum diyelim şu sıralar hep yağmur yağsın isterim. @Çiğdem- in dediği gibi yağmur sesi insana huzur verir. Karadeniz'e gelmek istiyorum İnşallah :A

Ayvalık'ta yaşadığım için burada yaz turizmi gelişmiş. Yani yazları süper hele akşamları o yüzden yazı seviyorum birde okullar tatil. :A Umarım anlamışsınızdır @DarkLeqenD @Harunnn60 :F

Ha birde geçen burayı sel bastı o zaman üzülmüştüm ama hava 3 gün falan kapalıydı güzeldi. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
hep derim zaten :) birgün herkes beni kalbine gömecek nefret etseler dahi :)

şansına küs memleketin pis :) ama norveçte bir yer varmış güneşin batmadığı bir yer oraya gitmek isterdim :))
yazin iyiyizde yazinda turkiyeye geliyoruz :) ama yinede uzun gunlerin keyfini cikariyoruz denk geliyor. siz uykuya dakarken biz daha disarda geziyoruz aydinlik havada :)

Bi öğrenemediniz mesaj yazmayı ya :)))
bugun forum bir tuhaf. yazi ortaya yaziliyor. atliyor tuslar

Eskiden açık, bulutsuz ve sıcak havaları severdim ama yaş aldıkça kapalı grimsi havalara daha çok yakın hissediyorum. Nedendir bilinmez :)
hosgeldin. geri dönmussun. guzel gulduren yorumlarini özlemisim. sen yokken @destere ninkiyke idare ediyorduk mecburen :A

Son düzenleme:

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Yağmuru seven insan karadeniz insanıdır ayoll :A :A :A
12 ayın 11'inde yağıyor mübarek sadece ağustos ayı tam anlamıyla sıcak olur temmuzda dahil diğer günler yağmur çamur :F :F :F

ayy alıştık oyüzden ama şöyle birşey var yağmur sesi insana huzur veriyor evde gündüz oturuyorum çatıya vuran yağmur sesi şırıl şırıl bir huzur kaplıyor içimi özellikle geceleri yağmur sesiyle uyumak gibisi yok vlla ninniden daha iyi insanı mışıl mışıl uyutuyor :A
kıbrısın yagmuru karadeniz yagmuru gibi :F

Kişın kar yagmiyor yagmur yagiyor baya :F

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Çok nadir değildir. Yağmurlu ve kapalı hava kavurucu yaz sıcaklarına göre tercih edilesidir kesinlikle. Yalnız durmaksızın ve şiddetli yağan yağmur can sıkıcı olabilir tabii.

Kitap okumayı, film izlemeyi seven insandır.

Nadirdir. Koskoca sınıfta böyle hava seven 2 kişiyiz. :D