Yıldızlar Yarışıyor All-Star'ın Şampiyonu: Kenan İmirzalıoğlu | ozgur2113

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
040120161136435708995_2.jpg

Vee 2 aylık macerayı tamamladık, şampiyonumuz belli oldu.
İlk sezon yarışıp yarı finalde veda eden Kenan İmirzalıoğlu All-Starın
yani en iyilerin şampiyonu oldu.

Final Sonucu: 54-46 (Kenan galip)

Sezon Sıralaması:
17) Meryem Uzerli @HachiKo
16) Ece Çeşmioğlu @GunesinOglu
15) Erdal Beşikçioğlu @Since2011
14) Ahmet Kural @S.G.A.T.
13) Barış Bağcı @EFE UYSAL
12) Zeynep Çamcı @Billy Kane
11) Aras Bulut İynemli @turkuazz
10) Ceren Moray @Ice_Cool_23
9) Binnur Kaya @Aserat
8) Ali Atay @Mr.At - @MEnes
7) Algı Eke @Tzira
6) Barış Falay @Çiğdem-
5) Kıvanç Tatlıtuğ @vadikızı - @Harunnn60
4) Aslı Enver @eskici
3) Hazar Motan @denizz19
2) Serenay Sarıkaya @Bully

1) Kenan İmirzalıoğlu @ozgur2113

Katılımda bulunan herkese çok teşekkür ederim,yeni sezon tarihi net değil bir süreliğine foruma ara veriyorum çok uzun bir ara olacağını zannetmiyorum herkes kendine iyi baksın. :)

Hediyen:
sedef-avci-12.jpg

@Forumdash @xemrexxx @Maskeli Fedai @tolgab @MasacRE- @MEnes

Son düzenleme:

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Tebrikler @ozgur2113 hakettin ve kazandin :D
@Bully aga sana da tekrar tebrikler buraya kadar cok iyi geldin Kenan gibi bir efsane karsisinda 2 puanla kaybetmek bile büyük basaridir :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ne 2 puanı iyi hesapla :A
Aynen 8 puan olması lazım arada 2 puanla kaybetmek çok üzücü olurdu ama 8'de çok da üzülmüyor insan yine de 20 puanlık farkı 8'e indirdim fark-ı ben :A

Seni de tebrik ederim Özgür'üm yarışmanın favorilerindendin zaten bu sefer normal sezondan farklı olarak finale çıktın ve kazandın ayrıca bir forum yarışmasındaki ilk şampiyonluğunu elde ettin cidden sevindim yani yapmacık olarak tebrik etmiyorum bilesin :A

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Aynen 8 puan olması lazım arada 2 puanla kaybetmek çok üzücü olurdu ama 8'de çok da üzülmüyor insan yine de 20 puanlık farkı 8'e indirdim fark-ı ben :A

Seni de tebrik ederim Özgür'üm yarışmanın favorilerindendin zaten bu sefer normal sezondan farklı olarak finale çıktın ve kazandın ayrıca bir forum yarışmasındaki ilk şampiyonluğunu elde ettin cidden sevindim yani yapmacık olarak tebrik etmiyorum bilesin :A

Neyse kendinize iyi bakın ben biraz kafa tatili yapıcam :A Ms başlarsa şarkımı yollamak için gelirim :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Keşke fark 20'de kalsaydı :A

Teşekkür ederim, ben de seni tebrik ediyorum, bir şampiyon ve yarışmanın favorilerinden olarak iyi yarıştın :Z Biliyorum yapmacık bir şekilde kutlamadığını, seni tanıyorum :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Neyse kendinize iyi bakın ben biraz kafa tatili yapıcam :A Ms başlarsa şarkımı yollamak için gelirim :A
Güle güle hiç gelmesen de olur :A Neyse dinle bakalım kafanı. :D

Zaten GunesinOglu da kayıplarda 1 Ağustos'u çok fazla geçersek ben de çekilirim onun keyfine göre hareket edemem :D