Yıldızlar Yarışıyor 7. Sezon | Şampiyon: Sokak Sanati ve Kaan Urgancıoğlu

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Herkes Kaan'a verdi zaten gördük, sayıyı merak etmiştim :T:

Doğruya doğru. Yiğit Özşener haketmişiti, ikisinden de daha iyiydi :A
Açıkçası yanlışlıkla oy dosyasını sildim. Oyların yarısı duruyor yarısı yok. :A Yeniden konuya dönmem gerekiyor. :D Ve şu ana kadar senden başka konuda oy olmadığını farkeden de yok :A

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Allah sana yardımcı olsun Valla @Çiğdem- oy açıklamak baya yoruyormuş insanı :( Yarın full performans bekliyoruz senden :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Allah sana yardımcı olsun Valla @Çiğdem- oy açıklamak baya yoruyormuş insanı :( Yarın full performans bekliyoruz senden :D
tşşk ederim bol yarışmacı sayısıyla dahada zor 16 falan :F sanada emeğin için teşekkürler el birliği ile bitirdik @sokak sanati na özellikle teşekkürler o yürütmese yarım kalacaktı :bhr:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Tebrikler @sokak sanati sahnen güzeldi zaten benim desteklediğim kişi de Kaandı güzel performans göstermişti.

@Çiğdem- sana da tebrikler buraya kadar gelerek iyi bir başarı elde ettin.

@S.G.A.T. senin de final sonuçlarında yer alamadım ama emek vermen bile takdire şayan. :)

@MayısKralı sana diyecek söz Yok :F ama emeklerine sağlık gerçekten uzun bir sürece yaydın ama güzeldi her şey :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tebrikler @sokak sanati sahnen güzeldi zaten benim desteklediğim kişi de Kaandı güzel performans göstermişti.

@Çiğdem- sana da tebrikler buraya kadar gelerek iyi bir başarı elde ettin.

@S.G.A.T. senin de final sonuçlarında yer alamadım ama emek vermen bile takdire şayan. :)

@MayısKralı sana diyecek söz Yok :F ama emeklerine sağlık gerçekten uzun bir sürece yaydın ama güzeldi her şey :A

Teşekkür ettim bende sağol. Bende zevkle yarıştım çok sevdiğim bir karakterdi çünkü.:)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Son düzenleme:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Tebrikler @sokak sanati final sahnen oldukça iyiydi. Zaten Emir Kozcuoğlu karakterinin boş bir sahnesi yok, öyle de bir avantajın var. Tabii bu sahneleri güzel bir sıralamayla kullanmak önemli ve sen bunu başardın. Tebrikler, hak edilmiş bir şampiyonluk. :)

Sana da tebrikler @Çiğdem- Halit Ergenç'i ilk hafta gördüğüm zaman yarışmacılar listesinde kesin şampiyon olur demiştim ama final sahnen biraz iddiasız olmuş. Daha iyi ve iddialı bir sahne seçseydin finalde şampiyon olma şanslarınız eşitti bana göre. :)