Yıldızlar Yarışıyor 2.Sezon Şampiyonu: Bully

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

EnveR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,767
Puanı
611
Web Sitesi
beniboylesev.wordpress.com
Tebrikler @Bully :X Ben Serenayı sevmesemde kullandığın sahnelerde rolü güzel canlandırıyordu diye Serenay'a ses verdim. :X

3.Sezon da sunuculuk işinde deneyelim dedik.Yazın başlasa tüm gün suna bilirim ama bir iki ay içinde başlasa Cuma ve Cumartesi suna bilirim. :X Bakalım neler olucak :X

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sonunda bir forum yarışmasında şampiyonluk görebildik. :D Güzel bir duyguymuş Serenay'ımı destekleyen, desteklemeyen herkese çok teşekkür ederim. :A Klişe ve yapmacık bir cümle oldu farkındayım. :F

Finalde yarıştığım @Çiğdem- @mrt-06 ve @denizz19 arkadaşlarımı da tebrik ederim ama bir kazanan olacaktı sonuçta o da ben oldum. :A

Güzel bir sezon oldu. @MayısKralı senin de emeklerine sağlık, yarım kalan yarışmayı devam ettirmesen şampiyon olamayacaktım, sen de sonunda bir yarışma bitirebildin. :A

@Harunnn60 senin de emeklerine sağlık, final konusunu sundun, şampiyonluk konumu açtın, Tuncel'e verdiğin oyu affettim hadi. :A Serenay'ımın alkış yaptığı gife bayıldım. :bhr:
Birinci olmuşsun, hala etrafa çemkiriyorsun. Kazanan olarak bir ağırlığın olmalı, değil mi ama? :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Tebrikler @Bully fazlasıyla hak ettin:)
Çok teşekkür ederim, Serenay'ımı sürekli destekledin, kazanmamda rolün büyük. :D

benim mesaja foruma kayyum olarak atanan @Bully müdahale edip belgesel yayınlamış arkadaşlar :) sansürü protesto ediyorum burdan :)
@Çiğdem- @Harunnn60 @xemrexxx @Doğu @GunesinOglu

MEDYAYA SANSÜR RTE İSTİFA :A

aman ceza alma sakın bende güldüm ördek yavrusu nerden çıktı @Bully @destere

cookies'i bilmemde @destere birgün kızacak protestoya tekrardan başlayacak diye korkuyorum. :D
@destere'nin oyununa gelmişsiniz arkadaşlar. :) Birincisi ben o saatlerde forumda bile yoktum, ikincisi mesaja müdahale ettim diyelim çirkin ördek yavrusu nedir ya böyle şeyler sadece destere'nin aklına gelir. :F

Mesajı kendi düzenleyip suçu benim üzerime atmış, bu iki etti destere, yöneticilerle bu kadar uğraşmak senin zararına olur. :))

Tebrikler @Bully :X Ben Serenayı sevmesemde kullandığın sahnelerde rolü güzel canlandırıyordu diye Serenay'a ses verdim. :X

3.Sezon da sunuculuk işinde deneyelim dedik.Yazın başlasa tüm gün suna bilirim ama bir iki ay içinde başlasa Cuma ve Cumartesi suna bilirim. :X Bakalım neler olucak :X
Teşekkür ederim verdiğin oy çok önemliydi benim için, sahnelerimi beğendiğine sevindim. :D

Birinci olmuşsun, hala etrafa çemkiriyorsun. Kazanan olarak bir ağırlığın olmalı, değil mi ama? :A
Bizde böyle, işine gelirse. :A

Üçüncü sezona da İlker Kaleli ile katılıyorum, jüri veya yarışmacı olursun umarım. :A

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@destere sen çok fenasın.:oops::F Gerçi o gün bu işe uyanmıştım. Çünkü nasıl hemen fark ettin dedim. :F
hemen @Bully nin tuzağına düşmüşsün bakıyorum :) sanki beni tanımıyorsun ben bu güne kadar ne zaman siz değerli arkadaşlarımı yanıltmaya çalıştımki şimdi öyle bişey yapayım ? :)
@Bully baktıki forum özgürlükten yana baktı forumda sansüre tepkiler çığ gibi büyüdü baktıki forum halkı beni çok seviyor anında karalama kampanyasına başlamış benim yokluğumu fırsat bilmiş :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
hemen @Bully nin tuzağına düşmüşsün bakıyorum :) sanki beni tanımıyorsun ben bu güne kadar ne zaman siz değerli arkadaşlarımı yanıltmaya çalıştımki şimdi öyle bişey yapayım ? :)
@Bully baktıki forum özgürlükten yana baktı forumda sansüre tepkiler çığ gibi büyüdü baktıki forum halkı beni çok seviyor anında karalama kampanyasına başlamış benim yokluğumu fırsat bilmiş :)
İnşallah çığın altında kalırsın. :)

Ha bir de şunu eklememişim. Mesajı ben düzenlemiş olsam orada "last edited by a moderator" yazısı çıkardı, çirkin ördek yavrularını senin eklediğin apaçık ortada. :))

Ama bu inkar yeteneğine şapka çıkartıyorum gerçekten. :F