Yıldızlar Yarışıyor 2.Sezon Şampiyonu: Bully

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
tumblr_n1nk04PN4f1sxcpj0o1_500.gif

Ve anlı şanlı yarışma Yıldızlar Yarışıyor'un 2.sezonu bitti,şampiyon belli oldu. İlk sezonun şampiyonu Kıvanç Tatlıtuğ ile @Harunnn60 olmuştu .

2.sezonun şampiyonu ise Serenay Sarıkaya ile sevgili @Bully arkadaşımız oldu. Kendisine tebrik eder başarılarının devamını dileriz.:Z:Z

Oscar-%C3%B6d%C3%BClleriyle-ilgili-en-%C5%9Fa%C5%9F%C4%B1rt%C4%B1c%C4%B1-ger%C3%A7ekler.jpg

Genel Puan Durumu;

Serenay Sarıkaya : 123
Tuncel Kurtiz : 122
Perran Kutman : 90
Nurgül Yeşilçay: 70

ymjp4j.gif

Yarışma Sıralaması ;
13) Cansu Dere
12) Algı Eke
11) Özge Özpirinçci
10) Ahmet Kural
09) Ece Çeşmioğlu
08) Tuba Büyüküstün
07) Selen Seyven
06) Çağatay Ulusoy
05) Derya Karadaş
04)Nurgül Yeşilçay
03) Perran Kutman
02) Tuncel Kurtiz

01) Serenay Sarıkaya

Gelelim 2.olan @Çiğdem- e çirkinlerin efendisi 3.kez 2.oldum diye üzülmesin :A çok yakında @xemrexxx 'in senaristliğini ve yapımcılığını üstlendiği ''Muhteşem Yüzyıl: Çiğdem'' dizisinde başrol olacak.:A:A
fdgfdgfdgfd.png

Yarışmanın çok yakında başlayacak yarışmacı kadrosu ise şu şekilde;

1- Hazar Motan @denizz19
2- Ceren Moray @Ice_Cool_23
3- İlker Kaleli @Bully
4- Oktay Kaynarca @Çiğdem-
5- Yağmur Tanrısevsin @MayısKralı
6- Aras Bulut İynemli @turkuazz
7- Barış Bağcı @Billy Kane
8- Berk Hakman/Sarp Akkaya @Felon
9-?
10-?

Not:Başvurular hala devam ediyor, yarışma 9 hafta sürecek.

Bizi 2. sezonda yalnız bırakmayan tüm yarışmacılarımıza ve jürilerimize teşekkür ederiz!

stars-horz-jpg.46863

@destere @eskici @OzaN @Tzira @EnveR @Bully @Çiğdem- @MayısKralı @Doğu @EFE UYSAL
@mrt-06 @xemrexxx @denizz19 @Billy Kane @pompy @Yiğitt @sokak sanati

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
yıldızlar yarışıyorun devamlı 2.cisi olduk vlla :F:F:F

tekrardan tebrikler @Bully burun farkıyla oda serenayın burnunun kazma kadar olmasından kaynaklıydı :A:A:A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sonunda bir forum yarışmasında şampiyonluk görebildik. :D Güzel bir duyguymuş Serenay'ımı destekleyen, desteklemeyen herkese çok teşekkür ederim. :A Klişe ve yapmacık bir cümle oldu farkındayım. :F

Finalde yarıştığım @Çiğdem- @mrt-06 ve @denizz19 arkadaşlarımı da tebrik ederim ama bir kazanan olacaktı sonuçta o da ben oldum. :A

Güzel bir sezon oldu. @MayısKralı senin de emeklerine sağlık, yarım kalan yarışmayı devam ettirmesen şampiyon olamayacaktım, sen de sonunda bir yarışma bitirebildin. :A

@Harunnn60 senin de emeklerine sağlık, final konusunu sundun, şampiyonluk konumu açtın, Tuncel'e verdiğin oyu affettim hadi. :A Serenay'ımın alkış yaptığı gife bayıldım. :bhr:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
buralardayım :))
yani üstte kendinide kattın ya konuya helal olsun :) bize ne ilk sezon kim birinci oldu o da birinci olduğunda çağatay kazmasıymı insan bahsetmez bari benim olmadığım zamana denk gelmişsin ben olsaydım forumda çağatay kazmasıyla nahhh birinci olurdun :)))

birde iki yarışma düzenlendi madem peki @Çiğdem- nasıl 3 yarışmada ikinci oldu orayıda çözemedim :)