Yıldızlar Yarışıyor 1.Sezon Şampiyonu: Harunnn60

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
164,888
101,750
1,061
İstanbul
Ve anlı şanlı yarışma Yıldızlar Yarışıyor'un 1.sezonu bitti,şampiyon belli oldu. İlk sezonun şampiyonu Kıvanç Tatlıtuğ ile @Harunnn60 oldu. Kendisini tebrik ediyoruz.

Gelelim 2.olan @Çiğdem- e çirkinlerin efendisi 2.oldum diye üzülmesin çok yakında benim senaristliğini ve yapımcılığını üstlendiğim ''Muhteşem Yüzyıl: Çiğdem'' dizisinde başrol olacak.:A

Neyse 2.sezon yarışmayı @adımutlulukk devralıyor ve 2.sezon kadromuz şöyle:

YARIŞMACILAR
Algı Eke @Tzira
Ahmet Kural @EnveR
Serenay Sarıkaya @Bully
Çağatay Ulusoy @Billy Kane
Tuba Büyüküstün @turkuazz
Cansu Dere @batuhankaralar
Tuncer Kurtiz @Çiğdem-
Nurgül Yeşilçay @denizz19
Özge Özpirinççi @adımutlulukk
Selen Seyven @Ice_Cool_23
JÜRİ
@sokak sanati
@beyazsoy
@Ahmad
@Reytinger
@OzaN
@Jonsnow
@eskici
@sürgünüm
@mrt-06
galeri_300x300.jpg
dfcbc851cdee54f8f98a577c3c14fb5d.jpg
hqdefault.jpg
Stars-horz.jpg

Harunnn60

Süper Mod.
15 Eylül 2013
49,932
45,169
1,061
İstanbul

Başta beni destekleyen herkese teşekkür ederim. :D Yaklaşık bu yarışma 4 ay filan sürdü ciddiyim.:F Çünkü bu yarışma başladığında ben üniversite işleri ile uğraşıyordum yazın. :F

Kıvanç Tatlıtuğ ile finale kalacağımı az çok biliyordum ama Barış Falay ile değilde Beren Saat ile olur diye düşündüm. @sokak sanati elenince tabi çok şey değişti. :D

@Çiğdem- i de tebrik ederim. :D Oda Şampiyon bence. Barış Falay'ı çok iyi yerlere taşıdı. :Z:love1:

@ozgur2113 sanada teşekkür ederim yardımcı olduğun için. :D

@xemrexxx her ne kadar yavaş sunsan da yinede bitirdin programı. :A Teşekkürler

Böylece forumda Hey Gidi Karadeniz'den sonra 2.kez bir yarışmayı daha kazandım.:Z
:Z

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
164,888
101,750
1,061
İstanbul

Başta beni destekleyen herkese teşekkür ederim. :D Yaklaşık bu yarışma 4 ay filan sürdü ciddiyim.:F Çünkü bu yarışma başladığında ben üniversite işleri ile uğraşıyordum yazın. :F

Kıvanç Tatlıtuğ ile finale kalacağımı az çok biliyordum ama Barış Falay ile değilde Beren Saat ile olur diye düşündüm. @sokak sanati elenince tabi çok şey değişti. :D

@Çiğdem- i de tebrik ederim. :D Oda Şampiyon bence. Barış Falay'ı çok iyi yerlere taşıdı. :Z:love1:

@ozgur2113 sanada teşekkür ederim yardımcı olduğun için. :D

@xemrexxx her ne kadar yavaş sunsan da yinede bitirdin programı. :A Teşekkürler

Böylece forumda Hey Gidi Karadeniz'den sonra 2.kez bir yarışmayı daha kazandım.:Z
:Z
2 farklı yarışmadki birinciliğin @GunesinOglu nun şike yaptığının kanıtı oluyor bence:A