'Yıldızlar Bana Uzak'ta Kim Kimdir? | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
58,201
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

ATV'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Yıldızlar Bana Uzak' için geri sayım tüm hızıyla devam ediyor.

Yönetmen koltuğuna Bahadır İnce'nin oturduğu; Burcu Kıratlı ile Furkan Andıç'ın başrolünü paylaştığı O3 Medya ve Ortaks Yapım imzalı dizi pazar akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek.

Yıldızlar Bana Uzak, ilk bölümüyle pazar 20.00'de ATV'de!

Kadir Erdem (Furkan Andıç)

Aslı Cansever (Burcu Kıratlı)

Yahya Aldemir (Gürkan Uygun)

Orhan Varnalı (Murat Daltaban)

Han Varnalı (Rami Narin)

Doğa Aldemir (Elifcan Ongurlar)
Yahya Aldemir'in kızıdır. Ayakları yere sağlam basan, hep bir sonraki adımını hesaplayarak atan dişli bir avukattır. İlmek ilmek işlediği yolda en büyük hesabını henüz görmemiştir.

Melike Varnalı (Evrim Doğan)
Orhan Varnalı'nın kardeşidir. Varnalı ailesini bir arada kalması için çabalar. Güçlü, gözü kara ve sırlarla doludur.

Murat (İnanç Konukçu)
Kadir'in en yakın arkadaşı, can dostudur. Dürüst, heyecanlı ve esprilidir. Ne yaşanırsa yaşansın her zaman Kadir'e destek olur.

Sırma Erdem (Goncagül Sunar)
Kadir'in annesidir. Oğluna çok düşkündür. Evliliğin ilk yıllarında yaşadığı felaket hayatında bir kırılma noktasıdır.

Kumru Cansever (Yaprak Medine)
Aslı'nın biricik kardeşidir. Kolay bir çocukluk geçirmemiştir. Bir tarafı hep deli doludur. Ablası'nın her zaman yanındadır.

Samet Aldemir (Baran Can Eraslan)
Yahya Aldemir'in oğludur. Hedefleri olan dinamik bir gençken başına gelen korkunç olaydan sonra hayata küsmüştür. Her şeyin sorumlusu Han'dan intikam almak tek amacıdır.

Reactions: AhmetBayram
sevgili @serhatt in da dedigi gibi ,bence de furkan'a yazik olacak.

bu arada, diger basrol keske elifcan olsaydi .🙄 < goreceli elbette.

onceki izledigim kimi isleri dolayli 'murat daltaban'in oyunculugunu begeniyorum. izlenirlilik reyting vs den bagimsiz ,elifcan gibi ,kadro da olmasina memnun oldugum isimlerden.

Reactions: serhatt