Yıldız Tilbe'nin Yıldızlı Şarkıları Albümündeki En Çok Dinlenen 10 Şarkı

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yaklaşık 1 aylık izlenme sayısının son analizinide yapıyorum. Yine listede değişiklikler oldu. İlk konuda son bir ayda olan oranlara bakabilirsiniz. ilk 3 yine değişmedi ve Simge Sağın 2 sıra daha yükselişe geçti.
Gülşen'in klip çıkarması sonucu listeden silinmek zorunda kaldı ve bu vesileyle Ece Seçkin ilk 10'da yer aldı.
Herkese yorumlarından dolayı teşekkürler.
Umarım ilk 20'de olan tüm şarkılara klip çekilir.

@denizz19 @bazinga @Yiğitt @vadikızı @dreamy @MasacRE- @vadikızı @serhatt @turkuazz @serhatt @gözlemci @MEnes
Vuracak kliplensin artık. Klipsiz 100 milyonu geçecek bu gidişle. :D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Yaklaşık 1 aylık izlenme sayısının son analizinide yapıyorum. Yine listede değişiklikler oldu. İlk konuda son bir ayda olan oranlara bakabilirsiniz. ilk 3 yine değişmedi ve Simge Sağın 2 sıra daha yükselişe geçti.
Gülşen'in klip çıkarması sonucu listeden silinmek zorunda kaldı ve bu vesileyle Ece Seçkin ilk 10'da yer aldı.

@denizz19 @bazinga @Yiğitt @vadikızı @dreamy @MasacRE- @vadikızı @serhatt @turkuazz @serhatt @gözlemci @MEnes

Tüm analizler için emeğine sağlık diyorum zeynom dediğin gibi bende bir çok şarkıya
klip bekliyorum bakalım neler olacak başka analizlerinde buluşmak dileğiyle:D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tüm analizler için emeğine sağlık diyorum zeynom dediğin gibi bende bir çok şarkıya
klip bekliyorum bakalım neler olacak başka analizlerinde buluşmak dileğiyle:D
Teşekkürler canım.
Artık 1 ayı geçince kliplere bakıp oran yazmak hafif uğrastırsada keyif aldım :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860

simge sağın biraz daha yükselecektir..Ayrıca bu analizlerin içinde emeğine sağlık iyi bir konu hazırlamışsın:D