Yıldız, Ender ve Şahika'nın Hapishane Macerası (Yasak Elma 92.Bölüm)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Medyapım'ın yapımcılığını üstlendiği Yasak Elma dizisinin 92. bölümüne Yıldız, Ender ve Şahika'nın hapishane sahneleri damga vurdu. Şahika'nın yaptığı plan sonrası tutuklanan Ender ve Yıldız, peşlerinde Şahika'yı da sürükler ve Yıldız'ın Şahika'ya saldırması bölüme damga vuran sahnelerden biri oldu.

işte o sahneler:

------

Umarım sahneler görünüyordur @Tolstoyevski (b)

@phoebebuffay @haluk792 @Turkuazz @Angelica @Emre Ozansoy @Aserat @Özgür @Alos @EmreCan @Sylvester @Veteran

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,327
Puanı
860
Medyapım'ın yapımcılığını üstlendiği Yasak Elma dizisinin 92. bölümüne Yıldız, Ender ve Şahika'nın hapishane sahneleri damga vurdu. Şahika'nın yaptığı plan sonrası tutuklanan Ender ve Yıldız, peşlerinde Şahika'yı da sürükler ve Yıldız'ın Şahika'ya saldırması bölüme damva vuran sahnelerden biri oldu.

işte o sahneler:

------

@phoebebuffay @haluk792 @Turkuazz @Angelica @Emre Ozansoy @Aserat @Özgür @Alos @EmreCan @Sylvester @Veteran
Hayır tek en üstteki görünüyor :(

• Üzücü
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Medyapım'ın yapımcılığını üstlendiği Yasak Elma dizisinin 92. bölümüne Yıldız, Ender ve Şahika'nın hapishane sahneleri damga vurdu. Şahika'nın yaptığı plan sonrası tutuklanan Ender ve Yıldız, peşlerinde Şahika'yı da sürükler ve Yıldız'ın Şahika'ya saldırması bölüme damva vuran sahnelerden biri oldu.

işte o sahneler:

------

Sahneler gözüküyor şu an :A

Ekran görüntüsü 2021-01-10 150411.jpg

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
İlk video sorunsuz bir şekilde izlenebiliyor. :A

Diğer ikisi aşağıdaki gibi gözüküyor:

Çok ilginç. Dizinin kendi resmi hesabı halbuki.
Teşekkürler 😊 kısa videolar ile ekleme yaptım. Neyseki birden fazla sahne paylaşmıştım :A
------

Oldukça kısa sahneler oldu şimdi. Şahika'nın yer silme sahnesini görmediniz maalesef :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Çok ilginç. Dizinin kendi resmi hesabı halbuki.
Teşekkürler 😊 kısa videolar ile ekleme yaptım. Neyseki birden fazla sahne paylaşmıştım :A
Rica ederim. :A Türkiye'de yaşayanlar diziyi kanalın resmi internet sitesinden veya yayınlandığı platform neresiyle (Örneği Puhu) oradan takip etsinler diye böyle yapıyorlar. :A

Şu an gözüküyor evet ama bunları da dizinin resmi hesapları yüklemediği için bir süre sonra kaldırtabilirler. :A

• Sinir Bozucu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Rica ederim. :A Türkiye'de yaşayanlar diziyi kanalın resmi internet sitesinden veya yayınlandığı platform neresiyle (Örneği Puhu) oradan takip etsinler diye böyle yapıyorlar. :A

Şu an gözüküyor evet ama bunları da dizinin resmi hesapları yüklemediği için bir süre sonra kaldırtabilirler. :A
Şu Medyapım sinir bozucu. Bir ara bize yasak etmişti, izleyemiyordum dizilerini:A bize derken yurt dışı.
Diğer videolar uçsa bile ilki de kendilerinin diğer hesabı. O yeterli olur konu için. Garantiye aldım yani :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Şu Medyapım sinir bozucu. Bir ara bize yasak etmişti, izleyemiyordum dizilerini:A bize derken yurt dışı.
Diğer videolar uçsa bile ilki de kendilerinin diğer hesabı. O yeterli olur konu için. Garantiye aldım yani :A
Size de yasaklamaları ilginç olmuş. :A Zaten tahminimce YouTube için ana hedefleri Orta Doğu ve oradaki izleyici kitlesi, bölümlere yapılan yorumlardan da anlaşılıyor bu durum. :A

• Güldürdün