Yılbaşı Nedeniyle Yayınlanmayacak Olan Yapımlar

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Yılbaşı Nedeniyle Yayınlanmayacak Olan Yapımlar

bodrum-masalı-ne-zaman.jpg

Bu sene de reklamverenler ve kanallar arasında yapılan anlaşmalar nedeniyle ilgiyle takip edilen çoğu yapım ekrana gelmeyecek.​

31 Aralık'a denk gelen cumartesi akşamı 'Kalbimdeki Deniz' (FOX) ve 'Aşk Laftan Anlamaz' (Show TV), 1 Ocak'ta 'Bodrum Masalı' (Kanal D), 'Hayat Bazen Tatlıdır' (Star TV), 'Seviyor Sevmiyor' (ATV), 'O Hayat Benim' (FOX) ve 'Demet Akbağ ile Çok Aramızda' (Show TV), 2 Ocak'ta 'İçerde' (Show TV), Kırgın Çiçekler' (ATV), 3 Ocak'ta ise 'Hayat Şarkısı' (Kanal D) ve 'Gülümse Yeter' (Show TV) yeni bölüm yayınlamayacak.

(Yeni bilgiler gelince konu güncellenecektir)
  • Kanal D: Bodrum Masalı, Hayat Şarkısı, Poyraz Karayel, Vatanım Sensin, Arka Sokaklar
  • Star TV: Hayat Bazen Tatlıdır, Paramparça, Anne, Kara Sevda, Cesur ve Güzel, Kiralık Aşk
  • Show TV: Aşk Laftan Anlamaz, Demet Akbağ ile Çok Aramızda, İçerde, Gülümse Yeter, Cesur Yürek, Güldür Güldür Show
  • ATV: Seviyor Sevmiyor, Kırgın Çiçekler, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Aşk ve Mavi
  • FOX: Kalbimdeki Deniz, O Hayat Benim, Muhteşem Yüzyıl: Kösem
  • TRT 1: Hangimiz Sevmedik, Diriliş Ertuğrul

Yayınlanacak olan yapımlar ise şu şekilde:
  • Cumartesi: Seksenler (TRT 1)
  • Pazar: Baba Candır (TRT 1)
  • Pazartesi: Bana Sevmeyi Anlat (FOX)
  • Salı: -
  • Çarşamba: No: 309 (FOX), Bu Şehir Arkandan Gelecek (ATV)
  • Perşembe: Umuda Kelepçe Vurulmaz (FOX)
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
İçerde ve O Hayat Benim de yok. Böylece pazar dizilerinden sadece Baba Candır, pazartesi dizilerinden de Paramparça ve Bana Sevmeyi Anlat yayınlanacak.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Bana Sevmeyi Anlat'ın böyle bir haftaya ihtiyacı vardı potansiyeli olan bir dizi ab'de 5 beklerim.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
EDHO, Anne, Diriliş Ertuğrul, Poyraz Karayel, Kara Sevda, No: 309, Vatanım Sensin, Cesur ve Güzel de gelecek hafta yok.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Cesur ve Güzel'in ara vermesi iyi oldu. Diziye başlayacağım bu arada yetişmiş olurum. :A