Yılın Favorisi Ödülleri (2014) Kazananları Belli Oldu!

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
ayol ne iyi iş çıkaracak @denizz19 ve @sokak sanati ile gizliden anlaşıp ödülleri katlatmişlaeer :F bir ara sedef için özel ödül koyacak sandım :F
"Forum huzurunu kaçırma" Emre. :A (İnce gönderme yaptım sana. :A) Halit ödül almış işte daha ne eğer öyle bir şey olsaydı Sedef'in kocası ödül alırdı. :F Keza Umut oyun yapsaydı liste hep Fox'un şeyleriyle dolmuşdu. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,127
Puanı
1,061

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,298
Puanı
264
Tüm kategorilerdeki seçimler gayet yerinde olmuş.Sadece Bergüzar Korel biraz hayaal kırıklığına uğrattı. Yine de emeğinize sağlık arkadaşlar.

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Seçimlerin hemen hepsini beğendim. :)

Ama mesela yerli müzikte en iyi grup dalında Duman'ın kazanmasına şaşırdım, ben Model veya Zakkum'un seçilmesini beklerdim. Müzik projesinde de Ozan Doğulu hak ediyordu bence, Kayahan'ın En İyileri projesi de güzel ama yıl sonunda çıktığı için 2015'e damga vuracak gibi oradaki şarkılar. :)

Yerli komedi en iyi erkek oyuncuda da Ahmet Kural veya Murat Cemcir dururken Engin Günaydın'ın almasına şaşırdım. :D Kadın komedi oyuncusu kategorisi oldukça zorluydu bence, Binnur Kaya iyi seçim olmuş. Yabancıdaki seçimleri de gayet beğendim, gerçi en iyi komedi dizisini bence Shameless ya da Mom almalıydı. :) Benedict Cumberbatch'e ise ödül gitmemesine sevindim, nedense sevmiyorum o adamı. :D

Futbol konusunda yorum yapabileceğim çok bir şey yok, sadece Demba Ba'nın ismi yeter diyorum. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Seçimlerin hemen hepsini beğendim. :)

Ama mesela yerli müzikte en iyi grup dalında Duman'ın kazanmasına şaşırdım, ben Model veya Zakkum'un seçilmesini beklerdim. Müzik projesinde de Ozan Doğulu hak ediyordu bence, Kayahan'ın En İyileri projesi de güzel ama yıl sonunda çıktığı için 2015'e damga vuracak gibi oradaki şarkılar. :)

Yerli komedi en iyi erkek oyuncuda da Ahmet Kural veya Murat Cemcir dururken Engin Günaydın'ın almasına şaşırdım. :D Kadın komedi oyuncusu kategorisi oldukça zorluydu bence, Binnur Kaya iyi seçim olmuş. Yabancıdaki seçimleri de gayet beğendim, gerçi en iyi komedi dizisini bence Shameless ya da Mom almalıydı. :) Benedict Cumberbatch'e ise ödül gitmemesine sevindim, nedense sevmiyorum o adamı. :D

Futbol konusunda yorum yapabileceğim çok bir şey yok, sadece Demba Ba'nın ismi yeter diyorum. :D
Yabancı dizilerle ilgilisin herhalde sen de. Biraz konu dışı olacak ama hangi dizileri izliyorsun? Forumda özellikle komedileri izleyen arkadaş bulmakta zorlanıyoruz. Dizilere yorumlarınla katılırsan seneye seni de jüriye alalım. :D

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Yabancı dizilerle ilgilisin herhalde sen de. Biraz konu dışı olacak ama hangi dizileri izliyorsun? Forumda özellikle komedileri izleyen arkadaş bulmakta zorlanıyoruz. Dizilere yorumlarınla katılırsan seneye seni de jüriye alalım. :D

Şu an için Community ve Shameless'ı düzenli olarak takip ediyorum. İkisinin de yeni sezonları başladığında yorum yapabilirim tabii. :D

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Sade ikisiyse azmış ya. Yine de fazla izlenmeyen iki dizi olduğundan iyi gelişme tabii. :D

Bundan 3-4 sene önce daha fazla takip ettiğim dizi vardı da hepsini düzenli takip etmek zor geliyordu. Okul zamanı sınavlar, ödevler vs. derken birikiyordu çok. Geçen sene üniversite sınavına hazırlandığım için hiçbir diziyi takip edemedim mesela, yazın izleyebildim anca. :)

Yine takip edecek dizi bulurum ama ya, zaten başlamak istediğim dizi var birkaç tane. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bundan 3-4 sene önce daha fazla takip ettiğim dizi vardı da hepsini düzenli takip etmek zor geliyordu. Okul zamanı sınavlar, ödevler vs. derken birikiyordu çok. Geçen sene üniversite sınavına hazırlandığım için hiçbir diziyi takip edemedim mesela, yazın izleyebildim anca. :)

Yine takip edecek dizi bulurum ama ya, zaten başlamak istediğim dizi var birkaç tane. :)
Üniversite sınavı dönemini yeni atlattıysan çok normal o zaman. :):)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Tövbe Bismillah bu anket ne zaman oldu? :eek:

Yalan Dünya komedide yoksa iyiki görmemişim. :cool:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ronaldom en iyisi seçilmiş yılın süperrrrrrrrr kimse yanına bile yaklaşamaz şuan zaten ronaldomun kalitesinde hiçbir oyuncu yok ronaldom fark atmış durumda herkese:love1::love1:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,127
Puanı
1,061
Tövbe Bismillah bu anket ne zaman oldu? :eek:

Yalan Dünya komedide yoksa iyiki görmemişim. :cool:
anket değil cüri olarak biz seçtik :X kanal fanlarını cüriye almadık doğal olarak :A

ronaldom en iyisi seçilmiş yılın süperrrrrrrrr kimse yanına bile yaklaşamaz şuan zaten ronaldomun kalitesinde hiçbir oyuncu yok ronaldom fark atmış durumda herkese:love1::love1:
hp ithal angus hep ithal angus diyon.ss

Neferian

Emekli
Reaksiyon puanı
25
Puanı
169
Gayet güzel bir ödüllendirme olmuş. Emeği geçen herkesi tebrik ederim.
Yalnız Karagül epey bir ödül almış hiç izlememiştim, merak ettim :)