'Yüzleşme' Yayın Tarihi Belli Oldu! | Kanal D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Doctor Engineer iş başında. :A Ben bu durumda senin çılgın tedavilerin için kobay oluyorum adaşım, ancak sana güvenim sonsuz. Kurtar beni bu illetten. :A
Benim olayım tamamen Psychological adaşım. :A Seni bir deney olarak görmeyeceğim. Seni çocukluğuna hatta tüm hayatının derinliklerine inilen sıradan bir hasta olarak da görmeyeceğim. :A Seni bir arkadaş olarak görüp, o illetin kökünü kurutup huzura erdireceğim. :A Yani bir Doctor'dan çok daha fazlası olabilir bu durum. :A

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Doctor Engineer iş başında. :A Ben bu durumda senin çılgın tedavilerin için kobay oluyorum adaşım, ancak sana güvenim sonsuz. Kurtar beni bu illetten. :A
Onun zehrini içinden öyle bir söküp çıkaracağım ki tıpta böylesi bir çılgınlık görülmemiş olacak, çığır açacağız çığııır. ?A
@destere geldiğinde hogatha diye @Sherlock a koşunca ozaman zaten aklı başına gelecek ama işte ama :A :A :A @Forumdash @xemrexxx @Harunnn60 @serhatt
–>

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Benim olayım tamamen Psychological adaşım. :A Seni bir deney olarak görmeyeceğim. Seni çocukluğuna hatta tüm hayatının derinliklerine inilen sıradan bir hasta olarak da görmeyeceğim. :A Seni bir arkadaş olarak görüp, o illetin kökünü kurutup huzura erdireceğim. :A Yani bir Doctor'dan çok daha fazlası olabilir bu durum. :A

Adaşım sen resmen bu işin derinliklerine ve inceliklerine hakimsin. Sana sonuna kadar güveniyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem and MEnes

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Forumdash

Çiğdem

Emekli