Yüz Yıllık Mucize - Tanıtım Fragmanı | Star TV - Yeni Dizi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
220px-OGM_Pictures_Logo.png

Star TV'nin merakla beklenen OGM Pictures imzalı yeni dizisi 'Yüz Yıllık Mucize'nin tanıtım fragmanı yayınlandı.

Yönetmenliğini Hilal Saral'ın, senaristliğini Nuran Evren Şit'in üstlendiği, başrolünü Birkan Sokullu ve Ebru Şahin'in paylaştığı dizi, hep 30 yaşında görünen bir adamın hikayesini izleyici ile buluşturacak.

Yüz Yıllık Mucize yakında Star TV'de!

• Harika
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizinin konusu:
Günümüzde 130 yaşında olan Ali Tahir (Birkan Sokullu); hayatıyla ilgili önemli bir karar verdiğinde Harika (Ebru Şahin) ile karşılaşır. Bu karşılaşma ve tanışma sonrası hem Harika hem de Kemal için yeni bir sayfa açılacaktır.
Dizinin oyuncu kadrosu: Birkan Sokullu, Ebru Şahin, Zerrin Tekindor, Necip Memili, Gözde Seda Altuner, Laçin Ceylan, Ayşegül Cengiz, Yalçın Hafızoğlu, Merve Nur Bengi, Ecem Çalhan, Zehra Kelleci, Hümeyra.​
@Emre Ozansoy ,Benjamin Button 'ın tuhaf hikayesini senaryolaştırıyorlar mı?
İlginç bir hikayesi var. Boş günümde olursa bir göz atabilirim
Güzel bir iş geliyor belli ki. İzlerim
Çok bişey anlamadım 🤷
AB grubunda iş yapar.
Rahmetsiz @Çiğdem gibi 130 lu yaşlarında bir adam var işte onun hikayesini anlatıyor :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,848
Puanı
1,060
Hiç yaşlanmayan bir adam izlemesi güzel olacak Ebrum yakıyor yakıyor

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Dizinin konusunda 130 yaşında olmasının bir önemi yok sanırım aşk dizisi bildiğin sjsnsbsb

• Güldürdün
  • Aynen
Reactions: Carpe Diem and Vega

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Atmosfer ilgi çekici ama dijitalde çekilse daha gideri olurdu sanki. :( Yine de Hümeyra, Zerrin Tekindor gibi isimler boş iş seçmez diye düşünüyorum. Ayrıca ölümsüz adam rolünün Birkan Sokullu'ya verilmesi çok doğru olmuş çünkü Yunan tanrılarından hiçbir farkı yok. :A

• Güldürdün
Reactions: cookies

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,848
Puanı
1,060
Hiç yaşlanmayan adamın hayatına bir kız girince olacak olanlar anlatılacak belli ki kadro güzel diğer fragmanlara da bakmak gerek hemen olumsuz olmayın