TVen Yürüyen Ölüler 21.Bölüm (YENİ SEZON 3x1)

mrt-06

Emekli
5 Ocak 2013
87,964
47,988
1,061
Ankara

Previously on TVen's the Yürüyen Ölüler;
dizi kolik: Peki şimdi ne yapacağız OzaN? Zaten istediğin kişileri çip takarak yönlendirebiliyorsun sokak sanati ve Çiğdem'i de mi çipleyeceğiz?
OzaN: sokak sanati'nın buraya gelmesiyle turkuazz da harekete geçti, çipten ziyade uzun zamandır gerçekleştirmek istediğim bir projeyi hayata geçireceğim!
dizi kolik: Heyecanlandım! (Gülümser)
OzaN: (Laptobu çevirerek) Bu düğme ne biliyor musun?!
dizi kolik: Hayır...
OzaN: Forumdaki üyelerinin hayatını daha da karartmak için geliştirdiğim özel bir eklenti, yaşayan tüm üyeleri bu eklentiye ekledim, sen ve yardımcılarım hariç! (Göz kırpar)
dizi kolik: Peki çalıştırınca ne olacak?
OzaN: İzle ve gör! (Ozan kamera sistemini açarak forumun dört bir yanını ekrana yansıtır ve bahsettiği eklentiyi yükleme tuşuna basarak devreye sokar) Geri sayım başlar...
---- 10
turkuazz: Kasaba gözüktü, hızlanın!
Salih: Zombileri serbest bırakmak için son 5 dakika!
--- 8
yatutarsa: Aşağılık çık ortaya! (Ağaçların arasından hızla oklar gelmeye başlar ne olduğunu anlamadan pompy, vadikızı, Yakamoz-Asi'ye ok saplanarak hepsi yere yığılır)
--- 6
Çiğdem-: Burdan çıkmamız gerekiyor, hemen!
sokak sanati: Ozan ne yapacağız?!
--- 5
turkuazz: Sonunda ulaştım sana, elimden kaçtın şimdi yeniden elime düşeceksin!
--- 3
ozgur2113: Baş başa kaldık pislik cadı!
yatutarsa: Aşağılık, dostlarımı öldürdün! (Koşmaya başlar öfkeden delirmiştir)
ozgur2113: Hahaha bedel ödeyen kimmiş ha kimmiş?!
2
OzaN: Hepiniz... Hepiniz benim oyuncağımsınız! Bundan sonra ipleriniz tamamen benim elimde olacak..
1
EKLENTİ AKTİF EDİLDİ....
____YÜRÜYEN ÖLÜLER 21. BÖLÜM (İçeri Açılan Beş Dakika)_____
Saat 7.00, etraf şiddetli bir alarm sesiyle yankılanır, öylesine büyük bir sestir ki bu camları kıracak cinseten şiddetli ve tiz bir sestir. 5 aydır her sabah saat tam 7'de çalan bu ses sokak sanati, vadikızı, ozgur2113, Dosi, RüzgarGülü ve birkaç üye içindir. Ozan'ın adeta oyuncağı olan bu insanlar Fav10 şehrinde hayatta kalma mücadelesi vermektedir. Eklentinin yüklendiği günden beri üyeler bir arada yaşamak zorunda kalmıştır.
vadikızı: Teyzemmmm teyzemmm, teyzelerim kalkın hadi!
sokak sanati: Alarm sesi mi daha iğrenç yoksa bu kızın sesi mi? Bu kızın sesi daha ağır basıyor! Ayrıca ne teyzemi ya, farkında mısın koynumdasın?
vadikızı: Alışkanlık işte teyzem aman aşkım! (Yana doğrularak ozgur2113'ü dürter)
ozgur2113: Yine bu lanet ses! Ne var?!
sokak sanati: Şu rezilliğe bak ben vadikızı ve ozgur2113, aynı yatakta!
(vadikızı gülümseyerek üstüne bir şeyler alıp çadırdan çıkar. Alarm sesi kesilir)
______
Çiğdem-, yatutarsa, pompy, turkuazz ise Ozan'ın kasabasında esirdir. Bu kasabaya giriş mümkün değildir eklenti ile bu kasaba görünmez bir hal almıştır. Dışarısı cehennemi yaşarken kasabada hayat "normal"dir.
Çiğdem-: Bu lanet yerden nasıl kurtulacağız, en çok da şu ucube Aserat sinirimi bozuyor!
yatutarsa: 5 aydır kaçmak için her yolu denedik, ben ozgur2113'le hesaplaşırken birden bayıldım ve gözümü açtığımda buradaydım... Nasıl oldu bu?
Çiğdem-: Başından beri her şey Ozan'ın oyunuymuş şimdi dozunu arttırdı, istediği üyeleri yanına aldı diğerlerini dışarda bıraktı. Onlarla da istediği gibi oynuyor.. Kim bilir ne haldelerdir şimdi...
Aserat: Az laf, çok iş hadi! Daha Ozan'a yemek hazırlanacak, Çiğdem sen de dizi kolik hanımefendinin odasına git. Bugün ojeleri sürünecek!
Çiğdem-: (İç geçirir) O hain yüzünden bu haldeyiz ya zaten! (Odadan çıkarken xBUGRAx ile göz göze gelir, Buğra Çiğdem'e dil çıkarır) Bu sapık da cabası....
______
RüzgarGülü içkisini içerken iç geçirir "ulan düşmanımız ozgur2113 yanıbaşımda, arkadaşlarımın intikamını almak yerine yine içiyorum!"
vadikızı: Teyzemmm yeter içtin bak Çarşamba günleri senin günün, performansında düşüş istemiyorum!
RüzgarGülü: En kötü performansım bile sokak sanati ve ozgur2113'den iyidir hiç merak etme!
vadikızı: Göreceğiz. (Kahkaha atar. O sıra Dosi heyecanla yanına gelir)
Dosi: Bir şey konuşmamız gerekiyor, çok önemli!
vadikızı: İşim başımdan aşkın, gördüğün gibi adamlarımla ilgileniyorum...
Dosi: (Köşeye çeker) Benimle gel, sana göstermek istediğim önemli bir şey var!
vadikızı: Ayyyy tamam tamam geliyorum! Ama çabuk ol...
______
vadikızı:
Ne var niye geldik buraya? (Güçlü akan bir derenin yanında ağaçlık bir alandır burası)
Dosi: (Etrafa bakar ve emin olur) Burada kamera yok! Ozan burayı göremiyor!
vadikızı: Eeeee ne olmuş yani?
Dosi: İyi bir plan yaparsak kasabaya girip bu oyunu bitirebiliriz! Bak her gece saat 12'de sistem 5 dk kapanıyor, bu da kasaba sınırının gözükmesi demek! Kasabayı koruyan eklenti 5 dk kapalı anlayacağın!
vadikızı: Yani diyorsun ki her şey normale dönebilir?
Dosi: Evet! İyi bir plan yaparsak içerde de adamlarımız var bize yardımcı olurlar!
vadikızı: (İç sesiyle) Pazartesi sokak sanati, Salı sokak sanati + ozgur2113, Çarşamba RüzgarGülü, Perşembe ozgur2113 kendime harem kurmuşken.... Her şeyden vazgeçmek mi?! Olamaz!
Dosi: Eeee ne diyorsun suskun kaldın? Ben bizim gruba haber vereceğim, ilk sana anlatmak istedim arkadaşımsın diye... (Yürümek için yeltenir ancak vadikızı kolundan tutar)
vadikızı: Bana bak sürtük! Her şeyi mahvetmene izin veremem!
Dosi: (Şaşkına döner) Ne diyorsun sen?
vadikızı: Burada kraliçe benim işte anlasana! Yıllarca kolsuz bacaksız Deniz'in peşinden koştum ama şimdi burada tek kadın benim ve hepsi bana muhtaç, bundan neden vazgeçeyim ki?!
Dosi: Ama... ama her yer zombi, vampir, kurt adamlarla dolu üstelik Ozan'ın ara sıra yaptığı pislikler de cabası!
vadikızı: Üzgünüm! (Elbisesinin cebinden çıkardığı hançerle ani bir hamle yapıp Dosi'nin boğazına yönelir ancak Dosi hızla kaçar hançer bacağına saplanır) Dosi kanlar içinde sendeleyerek koşmaya başlar.
Dosi: Yardım edin! (Bağırır)
vadikızı: Tüm bunlardan vazgeçemezdim. Her şeyi mahvetmene izin vermem aşağılık kadın...! (Dosi'nin peşinden koşar)
DEVAM EDECEK....

sokak sanati

Emekli
23 Şubat 2013
78,632
45,630
1,061
Ters köşe karakter olmuş yada forumda gerçek yüzünü göstermeyen biri büyük resim ile bize gerçek yüzünü göstermiş harika. Ben anlamıştım zaten :A

-Farkındamısın koynumdasın
+ alışkanlık

:F

Çok yanlış anlaşılır şeyler bunlar. Sey derler adama:A