TVen Yürüyen Ölüler 19. Bölüm

Baharda oldu şaka maka gelmesine az kaldı.

Ben de başkan olacak mıyım peki eş başkan.

Ekibin özgürü avlamaları kolay olmayacak,ayrıca sgatın özgürü uyarmasıyla planı aslında ozgur yapmış oldu.çiğdem dizi kolik sokak sanati kaçacak yer bulmaya çalıştılar ayrıca destereyi bulmayı başardılar..bulundukları mekanda onlara oynanan oyunun farkında olsalarda bundan kurtulmak onlar için kolay olmayacak.çiğdem ile dizikolik atismasi bu bolumde daha fazla olmuş.turkuazz ile ekibi bakalim aradıkları kisiyi bulacak mı? bolum sonunda ekip ile catisacak olan ozgur daha planli bir hazirlik yapmis ama bakalim bu baska bir sekilde olacak mı..iyi bir bolum olmus emegine saglık @mrt-06 öbür bolüm oldukça karışık bir bölüm olacak

Demek ki TOTAL üzerinde olumsuz etki verdi. Ama müzik tam gerilim müziği.

Bakalım yarışmacı bulmuştum ama vazgeçtim ondan başka birini bulursam katılabilirim.
bir moruk buluruz sana cnm huzur evine bir gezintiye çıkarız başvuru baslasında

Teşekkürler detaylı yorumun için.
Birde yine harikayı unuttun.

@Aserat böyle yazınca aklıma hep sen geliyorsun.

Nefes alıyorsak umut var demektir... (Perran Kutman 2010) iyiydi.

savaşkızı Savaşçı dizisi fanı gibi olmuş.

Eline sağlık @mrt-06

Birini buluruz cnm desteğin olmadan olmaz eğlenecez işte 3-4 yarışmacımız belli oldu bile ben öyle acele götüren biride değilim zaten sindire sindire tadını çıkara çıkara

Tam heyecanlı heyecanlı devam ederken bir anda "Nefes alıyorsak umut var demektir"
İşte senaryonun en sevdiğin yönü az yazıyorsun öz yazıyorsun belki detaylara da girmiyorsun ama okutuyor, tebessüm ettiriyor

Dizi kolik-Çiğdem diyalogları güldürüyor, ama o noktada çok soru işareti kaldı umarım hepsinin cevabını alırız da uzatıp Yen'i sezona bırakmazsın
Yen'i sezonda başka bir şekilde şekillenecek sanırım hikaye.
Çok beğendim bölümü yatutarsa ve özgür ün sahnesini merak bekliyorum bakalım neler olacak. Ellerine sağlık kanka, yine muhteşem
@mrt-06

10x10'a da bekliyorum yorumunu.

Teşekkürler birtanem.
Kısa öz iyidir ama sezon finali bayağı uzun oldu umarım bir çırpıda okursunuz.

Sezon finalinde her şeyin cevabı var, tüm soru işaretlerini bitirdim, yani umarım.