xemrexxx Forumda 7.Yılını Kutluyor !

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Öncelikle geçen yıl kutlama konusunda olan isteğini unutmadık :A Ve forum için olmazsa olmaz @xemrexxx 7.yılını forum adına öncelikle adet olarak kutluyorum. :bhr:

böyle bir parti düzenlersin seneye @Çiğdem- bu seneki konu anca @Harunnn60 a yakışır bana daha havalı kutlamalar ggerekli:A

Hep söylediğim birşey var @xemrexxx sayesinde foruma alışma kaynaşma ve forumda uzun yıllar kalma katkıları oluştu, Emre forumun baş üyelerinden biridir bence şuan önemli olan çekirdek kadronun çoğu onun sayesinde burada kaynaşıp forumda kalmaya devam ediyor. Geçen yıl kutlama konumda hafta içleri forumda olmadığı için forum durgunluk dönemi geçiriyor demiştim . Bu yıl forumda ve fark ortada :Z:Z:Z

Senin için önemli oyunculardan bir kolaj hazırladım daha çok var ama öncelik olarak :A
Hürrem
meryem-uzerli-1.jpg

Safiye
hulya-avsar-safiye-sultan-oldu.jpg

Koriş Nero yani biz kutlama şerefine alışveriş :A
maxresdefault.jpg

Çeto
1905814-P5EpUD.jpg

Cookie
12-empire.w700.h700.jpg

Kate
Chrissy-Metz-Kate-This-Is-Us.jpg

Esma Sultan
istanbullugelin-6.jpg

Fazilet
Fazilet-Hanim-ve-Kizlari-Peruda-da-yayinlanacakmis_fb.jpg

maxresdefault.jpg

haber-211210G4.jpg

Ve adet ayrıca Emre küçükken bu şarkıyı dinler göbek atarmış Mustim gibi :A Konserine o gitti ben gidemedim :A

@Forumdash @Harunnn60 @Yiğitt @xBUGRAx @MEnes @MasacRE @DarkLegenD @serhatt @vadikızı @denizz19 @Sherlock @Aserat @kerem @destere @mrt-06

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hayatım resmen benim farkım @Çiğdem i bile eğittim 7 yılda düzgün hediyelerle konu açmış cadoloz :T:T
Aaa az bile 2014 civarları sanırım malum olaydan sonra gidiceğini diyordun belki şuan bende burda olmazdım oan ne yapacağımı şaşırmıştım aa çünkü şuankı konumum gibi değil forum ilk yılım ve forumu yeni yeni keşfederken konuda dediğim durum olusuyordu bende bizim bağlanmamızda katkın forum için tartışılmaz :bhr::bhr::bhr:

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,554
Puanı
1,061
Aaa az bile 2014 civarları sanırım malum olaydan sonra gidiceğini diyordun belki şuan bende burda olmazdım oan ne yapacağımı şaşırmıştım aa çünkü şuankı konumum gibi değil forum ilk yılım ve forumu yeni yeni keşfederken konuda dediğim durum olusuyordu bende bizim bağlanmamızda katkın forum için tartışılmaz :bhr::bhr::bhr:
şimdi sen böyle yazınca kötü bir şey yapmış gibi hissettim :(

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem