2014 X-Men: Days of Future Past / X-Men: Geçmiş Günler Gelecek | Film Bilgileri & Yorumları

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Kapatacaktım uyarı geldi bekle diye :F :F :F

O ecünnü düşman olucaksa eğer seriden umudum azaldı ayoll :A :A :A
Yok o değil merak etme. :A

Şu :A Buna karşı savaşacaklar :A
566ae30ddd08956c3c8b4712-750-298.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hayırr Flash X Men den esinlenmiş cnm :A :A :A @Forumdash

Bu sahne ilk sizde çıkmış Flash Ekimde çıkmıştı 2014 yanı şu sahnedeki çocuktan esinlenmişiz çünkü Flashın buna benzeyen okadar sahnesi çekildiki Ama 4-5 ay önce ilk siz de yayınlanmış :A :A :A
Saçmalamazmısınız @Harunnn60 :A Flash bilmem kaç yılında kitap olarak çıkıp 90larda dizisi filan çıkmış bi karakter :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İyi de o karakterde eski :A Sonunçta hep çizgiromandna esinlenme :A hemen muhalefet olma şimdi :A
Saçmalamazmısınız @Harunnn60 :A Flash bilmem kaç yılında kitap olarak çıkıp 90larda dizisi filan çıkmış bi karakter :A
Aaa onun eski oldunu bizde biliyoruz ayoll koşmayı esinlendi demiyorum :A

Şu sahneden esinlenme var Flash o şekilde insanların içinde koşup kahve çay alıp yemek işleri falan bu sahneden çok gördüm ben dizide tarihlerde denk birbirine :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aaa onun eski oldunu bizde biliyoruz ayoll koşmayı esinlendi demiyorum :A

Şu sahneden esinlenme var Flash o şekilde insanların içinde koşup kahve çay alıp yemek işleri falan bu sahneden çok gördüm ben dizide tarihlerde denk birbirine :A :A :A

Quicksilver
hatta marvel ve fox anlaştı bu karakteri kendi filmlerin de kullandılar. :F Farklı oyuncular ile. :A Ama FOX'un karakteri daha popüler oldu. :A Eee X-Men farkı. :A @Çiğdem-

Flash 40'ta cıkmış bu karakter 64'te
Koşmayı nasıl esinleniyor @Çiğdem- :F Bu karakterlerin çizgi romanlarında o koşuşlar da vardır :F
Ağır çekim diyorsa Matrixten esinleniyor herkes o zaman :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Koşmayı nasıl esinleniyor @Çiğdem- :F Bu karakterlerin çizgi romanlarında o koşuşlar da vardır :F
Quicksilver
hatta marvel ve fox anlaştı bu karakteri kendi filmlerin de kullandılar. :F Farklı oyuncular ile. :A Ama FOX'un karakteri daha popüler oldu. :A Eee X-Men farkı. :A @Çiğdem-
Koşmayı esinlendi demiyorum ayoll sahneyi diyorum bu sahneye benzer sahneleri çok gördük insanalrın içinde kahve yemek falan uğraşıyordu zaman durulu şekilde :F

Sahne ebnzerliğini diyorum ben karakter değil :A Bu arada @Forumdash dahada izlemez bu filmi :F :F :F @Harunnn60

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Koşmayı esinlendi demiyorum ayoll sahneyi diyorum bu sahneye benzer sahneleri çok gördük insanalrın içinde kahve yemek falan uğraşıyordu zaman durulu şekilde :F

Sahne ebnzerliğini diyorum ben karakter değil :A Bu arada @Forumdash dahada izlemez bu filmi :F :F :F @Harunnn60
Dur bu benzerliği yarın bozacam şuan video arayamıcam:A Ama hatırlat hee malum yaşlılık bunaklık üşengeçlik. Ne kadar bildiğin illet varsa işte:F

Filmi yazın listeme alsam mı bilemedim :X Ama sen baştan hata yaptın. Son film wolverini izleyecektin olup bitecekti :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dur bu benzerliği yarın bozacam şuan video arayamıcam:A Ama hatırlat hee malum yaşlılık bunaklık üşengeçlik. Ne kadar bildiğin illet varsa işte:F

Filmi yazın listeme alsam mı bilemedim :X Ama sen baştan hata yaptın. Son film wolverini izleyecektin olup bitecekti :A
Yokmu Barry işte cafeye gidiyor insanların içinde çayları falan alıyor bir deişte çaylar kahveler havada uçusuyor tost falan alıyor böyle çok sahne gördük dizide X Mende de yiyeceklerin içinde geçiyor çocuk koşarkan bir eşyler yapıyor işte :A :A :A

Aaa ben o Kurt pençeli adamın kendi filmlerini izlemiyorum iki filmi varmış onları izlemedim 5 seri izledim şuana kadar :A @Harunnn60

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yokmu Barry işte cafeye gidiyor insanların içinde çayları falan alıyor bir deişte çaylar kahveler havada uçusuyor tost falan alıyor böyle çok sahne gördük dizide X Mende de yiyeceklerin içinde geçiyor çocuk koşarkan bir eşyler yapıyor işte :A :A :A

Aaa ben o Kurt pençeli adamın kendi filmlerini izlemiyorum iki filmi varmış onları izlemedim 5 seri izledim şuana kadar :A @Harunnn60
O kahvelerin havada uçuşup yakalamasını çizgi filmlerde de görüyoruz :A
Kız bacım gece gece nefret mi kazandırıyorsun bana ne :( Flashtan nefret ettim :F İlk 4 dakkayı izle :F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O kahvelerin havada uçuşup yakalamasını çizgi filmlerde de görüyoruz :A
Kız bacım gece gece nefret mi kazandırıyorsun bana ne :( Flashtan nefret ettim :F İlk 4 dakkayı izle :F:F
Hahahha Aaa o ilk şeyler ne öyle :A :A :A

Hadi en kaçıyorum sende izle bu seriyi benim izlediğim sıralamadan izle :A @Harunnn60 @serhatt Sana kim varsa cicili bicili rüyalar :bhr::bhr::bhr:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Araştırmış :A Ama o sahne harika. buna benzer bir sahne daha çektiler @Çiğdem- izleyince bayılacak. :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

İyi gidiyorsun şuana kadar çiko. :A Ama sahne atlaman kafamı karıştırdı. :A Bak kayış kopacaktı bir ara hatta. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Araştırmış :A Ama o sahne harika. buna benzer bir sahne daha çektiler @Çiğdem- izleyince bayılacak. :A

İyi gidiyorsun şuana kadar çiko. :A Ama sahne atlaman kafamı karıştırdı. :A Bak kayış kopacaktı bir ara hatta. :A

Araştırcam tabi :X Barry'i yedirtmem bu erkek delisi bacıma :F @Çiğdem-
Sen bilmiyon mu Çiğdem- bacım tüm dizi ve filmleri atlayarak izliyor :F Bizde eni öğrendik @destere ile :A Adam belki de bu hareketi aldatılmışlık olarak hissedip terk etti forumu :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Araştırcam tabi :X Barry'i yedirtmem bu erkek delisi bacıma :F @Çiğdem-
Sen bilmiyon mu Çiğdem- bacım tüm dizi ve filmleri atlayarak izliyor :F Bizde eni öğrendik @destere ile :A Adam belki de bu hareketi aldatılmışlık olarak hissedip terk etti forumu :A
@Forumdash İle @destere i de kendime benzetmiştim :A :A :A

Benim karakter ismi yerine karakteri tarif etmemle dalga geçiyordular sonra onlarda gözlüklü kız şişman adam diye konuşmaya başladılar :F

Benim ileri sarmamla dalga geçiyordular Forumdash şimdi hızlandırılmış turda izleyip geleyim diyor dizileri için :F :F :F

• Güldürdün
Reactions: Forumdash