"Wonder Woman 1984" HBO Max'te Yayınlanacak!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
106796103-1605275469691wonder-woman-2-Cropped-jpg.jpeg

DC Comics'in son yıllardaki en başarılı filmlerinden biri olarak kabul edilen ve hatrı sayılır bir eleştirel başarı elde eden Wonder Woman'ın merakla beklenen devam filmi için geri sayımda sona yaklaşıldı!

Aylardır filmin bu sezon yayınlanıp yayınlanmayacağı, tıpkı diğer ağır top filmler gibi doğrudan dijitale geçip geçmeyeceği merak konusuydu. Warner Bros tarafından yayınlanan yepyeni fragmanla birlikte Wonder Woman 1984 filminin sinema salonlarıyla aynı anda HBO Max'te, üyelerin herhangi bir ek ücret ödemeden izleyebileceği şekilde yayınlanacağı duyuruldu. Böylece pandemi nedeniyle yılın gişe canavarı olması beklenen bir filmin daha yolu dijitale düşmüş oldu...

Wonder Woman 1984, yılbaşı öncesi 25 Aralık'ta HBO Max'te olacak. İşte o son fragman:

Son düzenleme:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bu zamana kadar sinemalarda gösterilecek olup da korona yüzünden karar değiştirilip, dijitale kaydırılan hiçbir film şaşırtmamıştı da bu şaşırttı açıkçası. Bu film hem yüksek bütçeli, hem de gişe filmi. Belli ki 2021 yılında da sinema sektörü tam anlamıyla kendisine gelemeyecek, hatta muhtemelen hep konuştuğumuz gibi bu sektörde kalıcı değişiklikler yaşanacak. Zaten yaşanacaktı ve dijitale ciddi bir kayış gerçekleşecekti ancak korona tüm bu süreci hızlandırmış oldu...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu zamana kadar sinemalarda gösterilecek olup da korona yüzünden karar değiştirilip, dijitale kaydırılan hiçbir film şaşırtmamıştı da bu şaşırttı açıkçası. Bu film hem yüksek bütçeli, hem de gişe filmi. Belli ki 2021 yılında da sinema sektörü tam anlamıyla kendisine gelemeyecek, hatta muhtemelen hep konuştuğumuz gibi bu sektörde kalıcı değişiklikler yaşanacak. Zaten yaşanacaktı ve dijitale ciddi bir kayış gerçekleşecekti ancak korona tüm bu süreci hızlandırmış oldu...
Sırada James Bond ve Black Widow gelecek mi bakalım. :)

Dijitale geçiş çok hızlandı. Demek ki gerçekten çok ciddi getirileri var ki milyar dolarlık filmleri bile dijitalden yayınlamakta çekinmiyor yapımcılar.

Tabii sinema tamamen ölmez. Bu tip gişe filmlerinin öncelikli adresi sinemalar olmaya devam edecektir...

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Sırada James Bond ve Black Widow gelecek mi bakalım. :)

Dijitale geçiş çok hızlandı. Demek ki gerçekten çok ciddi getirileri var ki milyar dolarlık filmleri bile dijitalden yayınlamakta çekinmiyor yapımcılar.

Tabii sinema tamamen ölmez. Bu tip gişe filmlerinin öncelikli adresi sinemalar olmaya devam edecektir...
Onlar da gelirse sinema salonları bir daha açılmamak üzere kapatılmış demektir bence. :A Şaka bir yana James Bond'a hiç ihtimal vermiyorum, Black Widow bir ihtimal. Bildiğim kadarıyla ertelenen filmlerle beraber Marvel'ın takvimi epey kalabalıklaştı 2021 için. Belki birini dijitale kaydırabilirler filmlerin, buna en uygun aday da Black Widow zaten...

Kesinlikle öyle. Şöyle de ince bir detay mevcut; Yakın zamanda çıkan Mulan da sinemalarda yayınlanacaktı ancak dijitale geçişini yaptı sonradan ama onu izleyebilmek için Disney Plus'a ek olarak 30 dolar gibi bir ücret ödemek gerekiyordu. Bunda öyle bir durum da söz konusu değil, demek ki dediğin gibi getirileri zaten çok çok yüksek dijital platform içeriklerinin...

Bu zaten biraz da hazır fırsatını bulmuşken insanları platforma ısındıralım, abone yapalım hamlesi. Sinemalar tamamen ölmez ama bir küçülme/dönüşüm geçirecekleri de aşikar...

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Onlar da gelirse sinema salonları bir daha açılmamak üzere kapatılmış demektir bence. :A Şaka bir yana James Bond'a hiç ihtimal vermiyorum, Black Widow bir ihtimal. Bildiğim kadarıyla ertelenen filmlerle beraber Marvel'ın takvimi epey kalabalıklaştı 2021 için. Belki birini dijitale kaydırabilirler filmlerin, buna en uygun aday da Black Widow zaten...

Kesinlikle öyle. Şöyle de ince bir detay mevcut; Yakın zamanda çıkan Mulan da sinemalarda yayınlanacaktı ancak dijitale geçişini yaptı sonradan ama onu izleyebilmek için Disney Plus'a ek olarak 30 dolar gibi bir ücret ödemek gerekiyordu. Bunda öyle bir durum da söz konusu değil, demek ki dediğin gibi getirileri zaten çok çok yüksek dijital platform içeriklerinin...

Bu zaten biraz da hazır fırsatını bulmuşken insanları platforma ısındıralım, abone yapalım hamlesi. Sinemalar tamamen ölmez ama bir küçülme/dönüşüm geçirecekleri de aşikar...
Bond için de haberler çıktı aslında. Netflix ve Apple ilgileniyormuş hakları almakta ama çok yüksek ücret istiyorlarmış. O da gelsin ya ben yeni film çıkacak diye James Bond serisini baştan izlemiştim çıkana kadar yine unutacağım. :A

Black Widow'un Disney Plus'a gitmesi de yüksek ihtimal bence. :D

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bond için de haberler çıktı aslında. Netflix ve Apple ilgileniyormuş hakları almakta ama çok yüksek ücret istiyorlarmış. O da gelsin ya ben yeni film çıkacak diye James Bond serisini baştan izlemiştim çıkana kadar yine unutacağım. :A

Black Widow'un Disney Plus'a gitmesi de yüksek ihtimal bence. :D
Bond'un yapımcısı biraz Tenet'in yapımcısı gibi bir tavır sergiliyor sanki, pek dijitalde yayınlansın istemiyorlar, filmin yüksek hasılat yapacağından emin gibiler. :A İşin kötüsü aynı işlemi ben de yapmıştım ve yine aynı şekilde ben de unutacağım böyle giderse. :A

Önce ülkemize gelsinler de sonra ne isterlerse yayınlasınlar. :D

• Güldürdün
Reactions: bazinga