Windows 8 ve 8.1 Bilgisayar Ayarları Penceresi Açılmıyor l Çözümü

BesaleT

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5,673
Puanı
1,061
Windows 8 ve 8.1'de mouse'u sağa getirip Ayarlar'a girip, Bilgisayar Ayarlarını Değiştir'e tıklayınca pencere açılmıyor ve masaüstüne geri atıyorsa bu sorun için;

Windows 8'de Windows tuşu + R tuşuna basıp Çalıştır penceresine "cmd" yazın.
Windows 8.1'de ise Başlat'a sağ tıklayın oradan Komut İşlemi(Yönetici)'ye tıklayın ve her ikisi içinde aşağıda verdiğim komutu cmd de ki siyah ekrana yapıştırıp enter'a tıklayın. Daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlatınız.

powershell -ExecutionPolicy Unrestricted Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $Env:SystemRoot\ImmersiveControlPanel\AppxManifest.xml

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yeni konu sandım :A çaylak üye olduğum zamanlardan kalma bir konu :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yoo ne alaka. Sadece foruma yeni üye olduğum zamanlarda açılmış bir konu olmasına deyindim :A
Eski konularınada baktım ve stilini beğendim. Yardımcı olmuşsun insanlara. Galiba o ara yeşil mod görevindeydin çünkü imzanda kullanıcı adını yeşil yapmışsın :A

BesaleT

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5,673
Puanı
1,061
Yoo ne alaka. Sadece foruma yeni üye olduğum zamanlarda açılmış bir konu olmasına deyindim :A
Eski konularınada baktım ve stilini beğendim. Yardımcı olmuşsun insanlara. Galiba o ara yeşil mod görevindeydin çünkü imzanda kullanıcı adını yeşil yapmışsın :A
Yeşil de mavi de vardı o zamanlar sonra emekliye ayrıldık gençlerin önünü açtık. :D Stilimi beğencen tabi, güzeldir. :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yeşil de mavi de vardı o zamanlar sonra emekliye ayrıldık gençlerin önünü açtık. :D Stilimi beğencen tabi, güzeldir. :F
Keşke herkes senin gibi düşünceli olsa :A

Senin eski konularında eski beni gördüm :A bir şirkette teknik yardım bölümünde çalışmıştım, senin sorunları çözme yazıların beni maziye götürdü 😏

Effsane

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
Bende casper via t9w tablet var cihaz kendini bir güncelledi ses yok dokunmatik yok armut gibi kaldım yardım edebilecek bir arkadaş var mı

• İlginç
Reactions: EmreCan