Wilma Elles "Kızılelma"ya Konuk Oluyor

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Buyur burdan yak. Sevdaluk kaç kere izledin Allah aşkına yorum yapıyorsun da. Ben Kızılelma kötü dizi diye bir yorum mu yaptım acaba. Benim demek istediğim daha popüler ön plana çıkabileceği dizi seçmesiydi. Ben kaliteyi reytinge bağlamam, kaliteliyse kalitelidir.
ya laf söylüyon bi de artistlik yapıyon deniz :D seçtiği diziye bak demişsin kaç kere izledin peki söylemeyi biliyosun sadece lafta kalmasın o zaman
sevdaluk u izlemeye gerek yok tutmaz dedim tutmadı tutacak iş de değil :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,574
Puanı
1,061
ya laf söylüyon bi de artistlik yapıyon deniz :D seçtiği diziye bak demişsin kaç kere izledin peki söylemeyi biliyosun sadece lafta kalmasın o zaman
sevdaluk u izlemeye gerek yok tutmaz dedim tutmadı tutacak iş de değil :D
Kızılelma tuttu mu :) Aynı oranları alıyorlar. Niye artistlik yapayım cevap vermek artistlik mi oldu. Ben diziyi izlemedim diziye zaten kötü yorum yapmadım. Şimdi senin beğeneceğin dilde konuşayım ne demek istediğimi anlayacaksın. Bu kadın Vadi de mi oynasa daha popüler olur, Kızılelmada mı :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Kızılelma tuttu mu :) Aynı oranları alıyorlar. Niye artistlik yapayım cevap vermek artistlik mi oldu. Ben diziyi izlemedim diziye zaten kötü yorum yapmadım. Şimdi senin beğeneceğin dilde konuşayım ne demek istediğimi anlayacaksın. Bu kadın Vadi de mi oynasa daha popüler olur, Kızılelmada mı :)
tamamda senin üslubun diziyi küçümseyici :D wilma elles kim ki gelip ülkemizde meşhur oldu diye abartmaya gerek yok

sMt45

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
342
Puanı
164
Kotu kadini oynuyordur :D

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711