Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@bazuka adlı arkadaş yeni üye olur olmaz forumun admini yapmışlar kınıyorum sizleri üç gn kaybolduk foruma bazuka atanmış :)

konuya gelirsek legoğlandan sonra izleyipte pek bir fok anlamadığım bir dizim daha başlıyor ne kadar sevinçli olduğumu kelimelerle anlatamam :) o yüzden sevincimi el kol hareketleriyle anlatayım diyorum :)

birde dolores e kavuştuğum için harika duygular içindeyim :) miyav kazuletini ise @Forumdash ve @Harunnn60 a bırakıyorum geçen sezon olduğu gibi :)
Heh izlemeye devam ediyorsan güzel :X Senin doleras yine ezik kalacak ve miyav liderliği ele alacak:Z

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
2x1

Dizi yine farklı zaman çizgilerinde ilerliyor. Artık o konu bilindiği için, bir şaşırtma falan yapmamışlar tabi,direk iki tarafa da Bernard'ı yapıştırmışlar :D Vikings'in Floki'sinin olduğu sahneler 11 gün ilerideymiş. Son sahnede birçok hostun öldüğü gösterildi. Önceki zamanda Dolores önüne geleni katlediyordu zaten, gerek hostları gerek misafirleri. O arada neler olduğunu da zamanla göstereceklerdir.

Önceki zamanda Bernard ile Charlotte'un konuşmasında Charlotte Dolores'in babasını ana karaya göndermeden kimsenin yardıma gelmeyeceğini söylemişti. Diğer zamandakiler beklenen kurtarma ekibiyse ancak 10-11 gün sonra göndermiş olabilirler? Göründüğü kadarıyla pek kurtulacak insan kalmadı tabi o ayrı mesele :D

William'ın yani siyahlı adamın hikayesi Ford'un yeni oyunuyla devam edecek gibi. Bu sefer sondaki kapıyı araması gerekiyormuş. Bakalım o yolun sonunda nasıl bir sürprizle karşılaşacağız bu kez :)

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Çok sıkıcı bir dizi. Bunu izleyen adamlar lisede matematik ve fizik gibi derslerden de hiç sıkılmamış, pür dikkat hocayı dinlenmiş ortalama üstü IQ'ye sahip insanlardır. Bizim izlemeye IQ'muz yetmedi.

Aşırı sıkıcı bir dizi.
Başlamayı düşünüyordum bu diziye ama bu yorumdan sonra biraz tereddüt ettim (b)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Jenerik çok şık olmuş. 1. sezonda yapılan seksten sonra 2. sezonda bebeğin doğmasını beğendim.

Onun dışında hiçbir şey anlamadım ama diziyi izlemeye devam ediyorum. Siyah Adam'ın karizması izlemem için bir etken adeta.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x1

iDÖ (izleryazar Dizi Ödülleri) için yoğun dizi mesaisindeyken bir şans vereyim dedim devam etmek için ama yok yani olmayacak.

Aslında bölüme güzel başladım. Dedim Allah'ım ne kadar güzel kaliteli şeyler izliyorum her şey kalite kokuyor falan ama bir 15-20 dakika sonra yine baydı da baydı. Dolores için bile izlenecek gibi değil. Bölümün sonunu zor getirdim.

Gerçekten sağlam bir konusu var, kaliteli oyuncuları var, prodüksiyon on numara ama gel gelelim bir dizi bu kadar bayık bir şekilde işlenmez ya işlenmemeli.

Sen izledin mi bilmiyorum ama ben fedayı gerçekleştirdim @yatutarsa :A

6/10

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
2x1

iDÖ (izleryazar Dizi Ödülleri) için yoğun dizi mesaisindeyken bir şans vereyim dedim devam etmek için ama yok yani olmayacak.

Aslında bölüme güzel başladım. Dedim Allah'ım ne kadar güzel kaliteli şeyler izliyorum her şey kalite kokuyor falan ama bir 15-20 dakika sonra yine baydı da baydı. Dolores için bile izlenecek gibi değil. Bölümün sonunu zor getirdim.

Gerçekten sağlam bir konusu var, kaliteli oyuncuları var, prodüksiyon on numara ama gel gelelim bir dizi bu kadar bayık bir şekilde işlenmez ya işlenmemeli.

6/10
Ben cesaret edememiştim. :D Çok teşekkür ederim bu büyük fedakarlık için.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
2x1

6/10

O kadar olumsuz eleştirmişsin ki 1 puan falan verdin sandım. 6 yüksek olmuş. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Yok o kadar kötü dizi değil kesinlikle. Keşke bir tık daha akıcı olsaydı da Dolores reyisi izleseydik rahat rahat. :A

Akıcılığı dışında eleştirilebilecek bir yönü yok bence dizinin, arada izlerken sıktığı bir gerçek ama bir şekilde izlettiriyor bence kendini. İkinci sezonun ilerleyen bölümlerinde aksiyon dozu yüksek, devam etmeni öneririm. :A

• Beğendim
Reactions: dreamy

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com