yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
s01e02
Olayları daha iyi tanımaya başlıyoruz, güzel bir şekilde ilerliyor dizi.

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
s01e07
Haydaaaaa Bernard robotmuş. Ford da Arnold'ın robotu çıksın da rahatlayalım. :D

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
s01e08
Maeve'in olayları ciddi anlamda canımı sıkmaya hatta sinirlendirmeye başladı beni. En son çekirdek kodlarını değiştirdiğini, ordu kuracağını falan duyunca iyice sinirlenip bölümü durdurdum ve diziyi bırakmayı bile düşündüm. Sonuçta bu abla bir robot, iki tane insana bu kadar hükmetmesi normal mi? Tek işleri gelen bozuk malları düzeltmek olan iki adamın bu kadar derin kodlama yapıyor olması, robotlarla böylesine oynayabilmesi de ayrı bir saçmalık. Maeve'in bölümlerdir bu ikisiyle olan olayları en başından saçmalıktı zaten. Böyle bir yer düşününce benim aklıma her an her yerin izlendiği bir yer geliyor, burada maşallah her tarafı camla kaplı bir odanın içinde yapmadıklarını bırakmadılar. Neyse, şu uzun yorumdan anlaşılacağı üzere çok sinirlendim ama dayanıp bölümü izledim. Maeve abla ev sahiplerine de komut vermeye başlayınca tekrar sinirlendim ama hadi neyse deyip izledim. Alıp götürdüler, inşallah güzel bir şekilde toparlanır bu olay. Güzel bir şekilde toplanması da Maeve'in yaptıklarının arkasında Ford'un (ya da Arnold'ın?) çıkmasıyla falan olabilir herhalde. Bu gece iki bölüm izlemeyi düşünüyordum ama vazgeçtim. :D

Son düzenleme:

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
s01e10
Bitse de gitsem diye sıkılarak izledim, bitti ve gidiyorum. İkinci sezona devam eder miyim bilmiyorum.
Şu koca sezonu baştan sona düşününce elle tutulur tek hikaye William'ın hikayesi.
Çarpık zaman akışını hiç sevmem, bu dizi baştan sona onun üzerine kuruluydu. Şu şunu öldürdü, bu bunu duydu, şu şunu gördü ama aslında o, o değildi, 35 yıl önceki kendisiymiş... Aferin.
Wyatt da güzeldi, Ford en büyük hikayesini yaptı gerçekten.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Büyük bekleyiş sona eriyor. Yılın en çok beklenen dizisi Westworld başlıyor...

HBO'nun üzerinde yıllardır çalıştığı, yapımcılığını Lost, Fringe gibi pek çok diziyle tanınan J.J. Abrams ile Person of Interest'in mimarı Jonathan Nolan'ın yaptığı dizinin başrolünde ise Oscar ödüllü usta aktör Anthony Hopkins yer alıyor. Ayrıca Hopkins'e eşlik eden Ed Harris, Evan Rachel Wood, Jeffrey Wright, Tessa Thompson gibi pek çok ünlü isim de kadroda yer alıyor.

Diziyle ilgili yorumları 2.sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

WestworldS2KeyArt-1.jpg

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Büyük bekleyiş sona eriyor. Yılın en çok beklenen dizisi Westworld başlıyor...

HBO'nun üzerinde yıllardır çalıştığı, yapımcılığını Lost, Fringe gibi pek çok diziyle tanınan J.J. Abrams ile Person of Interest'in mimarı Jonathan Nolan'ın yaptığı dizinin başrolünde ise Oscar ödüllü usta aktör Anthony Hopkins yer alıyor. Ayrıca Hopkins'e eşlik eden Ed Harris, Evan Rachel Wood, Jeffrey Wright, Tessa Thompson gibi pek çok ünlü isim de kadroda yer alıyor.

Diziyle ilgili yorumları 2.sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

WestworldS2KeyArt-1.jpg
Fragmanlardan bir şey anlaşılmıyor zaten korkma :A
Bu gece izleyemem muhtemelen. Bu hafta biraz aksatacak gibiyim:(
Aaa bunu izlemiyorum @destere @Forumdash @MasacRE- izliyor olabilirler :A :A :A

@bazuka adlı arkadaş yeni üye olur olmaz forumun admini yapmışlar kınıyorum sizleri üç gn kaybolduk foruma bazuka atanmış :)

konuya gelirsek legoğlandan sonra izleyipte pek bir fok anlamadığım bir dizim daha başlıyor ne kadar sevinçli olduğumu kelimelerle anlatamam :) o yüzden sevincimi el kol hareketleriyle anlatayım diyorum :)

birde dolores e kavuştuğum için harika duygular içindeyim :) miyav kazuletini ise @Forumdash ve @Harunnn60 a bırakıyorum geçen sezon olduğu gibi :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@bazuka adlı arkadaş yeni üye olur olmaz forumun admini yapmışlar kınıyorum sizleri üç gn kaybolduk foruma bazuka atanmış :)

konuya gelirsek legoğlandan sonra izleyipte pek bir fok anlamadığım bir dizim daha başlıyor ne kadar sevinçli olduğumu kelimelerle anlatamam :) o yüzden sevincimi el kol hareketleriyle anlatayım diyorum :)

birde dolores e kavuştuğum için harika duygular içindeyim :) miyav kazuletini ise @Forumdash ve @Harunnn60 a bırakıyorum geçen sezon olduğu gibi :)
Bakıyorum enerjin gelmiş yerine :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Bana da soğuk bir dizi gibi geldi. :A
Konusunu açınca izliyorsun sandım şaşırdım @Harunnn60 :A

OZAN Rahmetli olunca @bazinga geldi :A :A :A