HBO Westworld 2. Sezon Yorumları

Harunnn60

Süper Mod.
15 Eylül 2013
52,458
46,456
1,061
İstanbul
Büyük bekleyiş sona eriyor. Yılın en çok beklenen dizisi Westworld başlıyor...

HBO'nun üzerinde yıllardır çalıştığı, yapımcılığını Lost, Fringe gibi pek çok diziyle tanınan J.J. Abrams ile Person of Interest'in mimarı Jonathan Nolan'ın yaptığı dizinin başrolünde ise Oscar ödüllü usta aktör Anthony Hopkins yer alıyor. Ayrıca Hopkins'e eşlik eden Ed Harris, Evan Rachel Wood, Jeffrey Wright, Tessa Thompson gibi pek çok ünlü isim de kadroda yer alıyor.

Diziyle ilgili yorumları 2.sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

DarkLegenD

Favori Üye
24 Ağustos 2014
19,350
10,097
860
20
İngiltere
www.cizikdvdkasetleri.com

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
58,560
28,839
1,060
Bu gece izleyemem muhtemelen. Bu hafta biraz aksatacak gibiyim:(

destere

Favori Üye
15 Ocak 2012
73,555
44,020
1,059
Büyük bekleyiş sona eriyor. Yılın en çok beklenen dizisi Westworld başlıyor...

HBO'nun üzerinde yıllardır çalıştığı, yapımcılığını Lost, Fringe gibi pek çok diziyle tanınan J.J. Abrams ile Person of Interest'in mimarı Jonathan Nolan'ın yaptığı dizinin başrolünde ise Oscar ödüllü usta aktör Anthony Hopkins yer alıyor. Ayrıca Hopkins'e eşlik eden Ed Harris, Evan Rachel Wood, Jeffrey Wright, Tessa Thompson gibi pek çok ünlü isim de kadroda yer alıyor.

Diziyle ilgili yorumları 2.sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

Fragmanlardan bir şey anlaşılmıyor zaten korkma :A
Bu gece izleyemem muhtemelen. Bu hafta biraz aksatacak gibiyim:(
Aaa bunu izlemiyorum @destere @Forumdash @MasacRE- izliyor olabilirler :A :A :A

@bazuka adlı arkadaş yeni üye olur olmaz forumun admini yapmışlar kınıyorum sizleri üç gn kaybolduk foruma bazuka atanmış :)

konuya gelirsek legoğlandan sonra izleyipte pek bir fok anlamadığım bir dizim daha başlıyor ne kadar sevinçli olduğumu kelimelerle anlatamam :) o yüzden sevincimi el kol hareketleriyle anlatayım diyorum :)

birde dolores e kavuştuğum için harika duygular içindeyim :) miyav kazuletini ise @Forumdash ve @Harunnn60 a bırakıyorum geçen sezon olduğu gibi :)

Harunnn60

Süper Mod.
15 Eylül 2013
52,458
46,456
1,061
İstanbul
@bazuka adlı arkadaş yeni üye olur olmaz forumun admini yapmışlar kınıyorum sizleri üç gn kaybolduk foruma bazuka atanmış :)

konuya gelirsek legoğlandan sonra izleyipte pek bir fok anlamadığım bir dizim daha başlıyor ne kadar sevinçli olduğumu kelimelerle anlatamam :) o yüzden sevincimi el kol hareketleriyle anlatayım diyorum :)

birde dolores e kavuştuğum için harika duygular içindeyim :) miyav kazuletini ise @Forumdash ve @Harunnn60 a bırakıyorum geçen sezon olduğu gibi :)
Bakıyorum enerjin gelmiş yerine :A

Çiğdem

Süper Mod.
30 Aralık 2013
140,839
109,963
1,060
28
Giresun

Bana da soğuk bir dizi gibi geldi. :A
Konusunu açınca izliyorsun sandım şaşırdım @Harunnn60 :A

OZAN Rahmetli olunca @bazinga geldi :A :A :A

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
58,560
28,839
1,060

Heh izlemeye devam ediyorsan güzel :X Senin doleras yine ezik kalacak ve miyav liderliği ele alacak:Z