MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
1x3

Dizi ağır ilerlemesine rağmen ben izlemeye ve hikayenin nereye gittiğini merak etmeye devam edeceğim. Ki merak ve gizem bitmiyor dizide. Bu beni çeken ve bıktırmayacak bir unsur. Bölüme gelecek olursak yine ağır bir bölüm olsa da ben sıkılmadan tek çırpıda bitirdim doğrusu. Son kısımları da durumları iyice karıştırdı. Bakalım göreceğiz artık, en azından bu sezonun sonuna doğru sağlam sürprizler görmeyi umuyorum.

Dizideki soru işaretleri çok fazla hala ve ağır ilerlediği için her bölüm sorulara cevap almadan yenileriyle karşılaşıyoruz. Bu bölümde Dolores silahı çekmeceye koydu ama adamı vurduğundaki silah onun koyduğu silah değildi adamın silahıydı. Sonra bir yerde vuruldu kan gördü ama sonra aynı sahne vurulmadan atla kaçarak devam etti. Sonunda ise ziyaretçilerle karşılaştı. Orada ilginç şeyler olacak gibi.

Cidden ilginç şeyler olmaya devam ediyor. Özellikle dizinin Hostlar üzerinden yürüyen hikayesi çok merak uyandırıcı. Tamam bunlar elbet sonunda kendi bilinçlerine sahip olacaklar ama bu yoldaki yaşananlar ağır ve güzel işleniyor şuanlık. Başlarda Teddy'nin de sorgulayan ve kendi bilincine sahip olmaya başlamasını bekliyordum ama şuanlık o durum yok. Hala verilen senaryoya uyuyor. Ama ana karakterlerden biri ilerde onun da hikayesi değişecektir. Neyse izlemeye devam. :)

8/10

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
1x3

Öyle cabuk gelsinde bölümü izliyeyim diyecegim dizi olmadigini kanitladi :(
Ne zaman cok zamanim olursa ozaman seyrederim artik diziyi. Konuya gelecek olursak sonunda herkes evrim gecirecek ve normal insanlardan bir farki kalmayacak. Özellikle Dolores bu degisime önderlik yapacak. Dizinin sonunda kendi kafasini ezen adam ise ben Siyah giyen adamin eseri.

Puanim: 7/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B03

Evet sıkıcı ilerliyor ama bence güzel. Süresi düşmeli ilkkez bir dizinin özellikle HBO'dan bir dizinin süresinin düşmesini istiyorum (pilot bölümler haricinde)

Geçen haftaki Man in Black'e neden kursun işlmediğini bu hafta anlamiş olduk. İnsanlara zarar verilmiyordu tamam ama kursun geldiğinde ne oldugunu bilmşyorduk. Bu hafta kursun işlemediğini gördük.

Şu ziyaretçi sex düşkünü adamın her bölüm fermuar çekme seasını izleyecez. Acaba o da mı robot demeye başladım :F Günlük 40bin dolarmiş ayrıca:F

Bu anı hatırlama olaylarını Bernard yapıyormuş demek.(Oğlu öldüğü için heralde? Oğlunu unutmanın kötü oldugunu fark edince acımıştır bu robot sürüsüne) Ulan ben dejavuya katlanmazken Doleres her bölüm bişeyleri hatırlıyor. Doleres o vurulma sahnesinde sanırım yine anı hatırladı @MEnes

Ayrıca dr. Robert neden bunların üstünü örtüyorsun "bunların utanması yok" diye çalişana ayar çekti. Ee be adam sen karşina Doleres'i, Teddy'i karşina alıp görsel şölen yapıyorsun o adam almiş karşisina 70 yaşında bi robot. Belki miğdesi kaldırmıyor adamın:F Doleresi karsına koysan örter mi üstü hiç:A Azcık empati lütfen dr. Robert azcık empati:T:

8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x3

Bölümler hoşunuza gitmeyebilir ya da sıkıcı olabilir ama hemen kestirip atmayın, olayların gelişmesini bekleyin biraz elbet heyecan artacaktır.

Dolares vurulunca kanı akıp sonra düzelmesi, bence Dr. Ford'un programladığı Dolores akışından gittikçe uzaklaşıyor. Zaten ahırda da The Man in Black (Ed Harris) ile yüzleşmesini hatırladıktan sonra silahla ateş edebildi. Geçmişte yaşadıklarından bir şeyler öğreniyor gibi sanki, gözünde canlandırdığı şeylerden sonra bu sefer kaçması gerektiğini düşünüp ata binip uzaklaştı.
8/10

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
S01B03

Evet sıkıcı ilerliyor ama bence güzel. Süresi düşmeli ilkkez bir dizinin özellikle HBO'dan bir dizinin süresinin düşmesini istiyorum (pilot bölümler haricinde)

Geçen haftaki Man in Black'e neden kursun işlmediğini bu hafta anlamiş olduk. İnsanlara zarar verilmiyordu tamam ama kursun geldiğinde ne oldugunu bilmşyorduk. Bu hafta kursun işlemediğini gördük.

Şu ziyaretçi sex düşkünü adamın her bölüm fermuar çekme seasını izleyecez. Acaba o da mı robot demeye başladım :F Günlük 40bin dolarmiş ayrıca:F

Bu anı hatırlama olaylarını Bernard yapıyormuş demek.(Oğlu öldüğü için heralde? Oğlunu unutmanın kötü oldugunu fark edince acımıştır bu robot sürüsüne) Ulan ben dejavuya katlanmazken Doleres her bölüm bişeyleri hatırlıyor. Doleres o vurulma sahnesinde sanırım yine anı hatırladı @MEnes

Ayrıca dr. Robert neden bunların üstünü örtüyorsun "bunların utanması yok" diye çalişana ayar çekti. Ee be adam sen karşina Doleres'i, Teddy'i karşina alıp görsel şölen yapıyorsun o adam almiş karşisina 70 yaşında bi robot. Belki miğdesi kaldırmıyor adamın:F Doleresi karsına koysan örter mi üstü hiç:A Azcık empati lütfen dr. Robert azcık empati:T:

8/10
Evet düşününce ve @sürgünüm ün de dediklerinden sonra anladık ki hatırladıkları anılar sayesinde şimdiki davranışları değişiyor ve şekilleniyor. O kan akıp akmama olayı bunla alakalı.

Artık merak ettiğim şey bu sezon isyan olup olmayacağı, yani tam bilince kavuşacaklar mı acaba. Bu yavaşlıkla zor ama olunca da sağlam şeyler izleyeceğiz. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x3

Keşke dizi Evan Rachel Wood kadar güzel olabilseydi. :):)

Kötü değil ama dört gözle beklenecek dizi olmadığını gördük artık. Süresi çok uzun, ağır ilerliyor. Konu ilgi çekici ve ağır ilerlemesine rağmen çok sıkıcı olduğu söylenemez ama bir tık üste çıkması şart. Senaryo olan kısımların ilgi çekiciliği giderek azalıyor. Sonuçta her şeyin sanal bir şeyler olduğunu biliyoruz ilgi çekiciliği sıfıra yakın. Tabii daha önceden bir şeyler hatırlayıp hatırlamadıklarını falan çözmeye çalışıyoruz da yani çok ilgi çekici değil.

7/10

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
1x3

Keşke dizi Evan Rachel Wood kadar güzel olabilseydi. :):)

Kötü değil ama dört gözle beklenecek dizi olmadığını gördük artık. Süresi çok uzun, ağır ilerliyor. Konu ilgi çekici ve ağır ilerlemesine rağmen çok sıkıcı olduğu söylenemez ama bir tık üste çıkması şart. Senaryo olan kısımların ilgi çekiciliği giderek azalıyor. Sonuçta her şeyin sanal bir şeyler olduğunu biliyoruz ilgi çekiciliği sıfıra yakın. Tabii daha önceden bir şeyler hatırlayıp hatırlamadıklarını falan çözmeye çalışıyoruz da yani çok ilgi çekici değil.

7/10

Yabancı dizi hayatına Lost ile yani en zirveden başlayıp üstüne Prison Break ve BB gömdüğüm için bu tür diziler cidden kasıntı geliyor. Lost'un ilk 3 bölümü böyle miydi? Hastaneye gidip oksijen aldırmak zorunda kalmıştım kendime, nefessiz izlediğim için.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Allah kahretsin. George R.R Martin'in Game Of Thrones'u Westworld ile birleştirme ihtimali, yani GoT evrenini Westworld dizisinde geçen laboratuvar ürünü yapay bir dünya olarak gösterme ihtimali varmış . :(

Böyle bir final gelmiş geçmiş en kötü final olarak tarihe geçer . Hepsi rüya ürünü çıksın yine eyvallah ama sakın Westworld daki robotlar misali yapay bir dünya demesinler GoT'a, bunun gerçek olma ihtimalini düşünmek bile tüyler ürpertici .

Westworld ki Night Of'un aksine sadece ben değil. Sosyal medyada da görüldüğü üzere birçok kişinin gereğinden fazla sıkıcı , ağır , üç bölüm geçmesine rağmen her şeyin aşırı karışık olduğu son yılların en büyük balonu olan sıkıcı dizi . Umarım ikinci sezonu görecek kadar reyting elde edemez de George denen herif bu saçmalıktan vazgeçer .

http://www.filmloverss.com/westworl...-game-of-thrones-birlesmesi-hakkinda-konustu/

@Forumdash @sürgünüm @OzaN @Masecre @xemrexxx @MEnes @legolas9900

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Sen izleyecekmiydin :X
Beni son günlerde cok ihmal ediyorsun. :X :X

Allah kahretsin. George R.R Martin'in Game Of Thrones'u Westworld ile birleştirme ihtimali, yani GoT evrenini Westworld dizisinde geçen laboratuvar ürünü yapay bir dünya olarak gösterme ihtimali varmış . :(

Böyle bir final gelmiş geçmiş en kötü final olarak tarihe geçer . Hepsi rüya ürünü çıksın yine eyvallah ama sakın Westworld daki robotlar misali yapay bir dünya demesinler GoT'a, bunun gerçek olma ihtimalini düşünmek bile tüyler ürpertici .

Westworld ki Night Of'un aksine sadece ben değil. Sosyal medyada da görüldüğü üzere birçok kişinin gereğinden fazla sıkıcı , ağır , üç bölüm geçmesine rağmen her şeyin aşırı karışık olduğu son yılların en büyük balonu olan sıkıcı dizi . Umarım ikinci sezonu görecek kadar reyting elde edemez de George denen herif bu saçmalıktan vazgeçer .

http://www.filmloverss.com/westworl...-game-of-thrones-birlesmesi-hakkinda-konustu/

Night Of güzel diziydi cidden ama. :) Sen erken bıraktın.

Laptopum tamirde gelsin bi bu diziyi de izleyecegim. :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Beni son günlerde cok ihmal ediyorsun. :X :X

Night Of güzel diziydi cidden ama. :) Sen erken bıraktın.

Laptopum tamirde gelsin bi bu diziyi de izleyecegim. :A :A
Dün sormuştun aynı gün cevap verdim :X Dün cevap verdim sen 28 saat sonra cevap veriyorsun:( Kim kimi ihmal ediyor:(

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Westworld'e GoT teması ekleyelim demiş, şimdiki western teması gibi. Yani dizinin kendisini etkileyen bir şey yok. :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Westworld'e GoT teması ekleyelim demiş, şimdiki western teması gibi. Yani dizinin kendisini etkileyen bir şey yok. :D

Finalinde Jon Snow'u elinde akıllı telefonla görürsen görürsün etkileyen bir şey yoku :D
Güzelim diziyi laboratuvarda geçen yapay bir dünya olarak gösterme ihtimalleri . . . Bir şey değil , GoT'un jeneriğindeki resimler de Westworld'a uyarlanabilir kolayca.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x4

Yavaş bir bölümdü yer yer sıkıldığım doğrudur.

Hector'un Carmen Habanera şarkısı eşliğinde baskınları çok güzeldi. Bernard abinin robot olması teorisi hala geçerliliğini koruyor ben de. Geçen bölüm çocuğuna duyduğu acıyı dile getirmişti. Bu bölümde de bir benzerini Dolares paylaştı. Dolores ve Maeve iyice bilinçlenmeye başladı bu da gelecek bölümlerde güzel şeyler izleyeceğimizi gösteriyor.
7/10

jackass

Favori Üye
Reaksiyon puanı
62
Puanı
129
4.bölüm güzeldi.Bilmiyorum beğenmeyenler var ama bana her pazartesi kendisini izlettiriyor.

Dizi boş değil gayet iyi bir alt metni var.İnsanı insan yapan şeylerle bilinçle ilgili gayet iyi sorular soruyor.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x4

Diziden umudu kesmeye başladım. Akmıyor, bölümün çoğu bitse de gitsek havasında geçiyor. Bölüm 58 dakika ama sahneler kırpılıp 28 dakikaya düşürülse bile aynı anlam bütünlüğü kurulabilir. Anlamıyorum ben bu 1 saate tamamlama ısrarını eskiden ne güzel 40-50 dakikaymış diziler. Amerikalıları da kendimize benzetmeye mi başladık ne? Gerçi GoT 58 dakika sürdüğünde keşke 2 saat daha sürse diyoruz bazen yani tek sorun süre değil elbette. İşleyişte sıkıntı var.

Bölüm sonu güzeldi ilerisi için hala potansiyel var ama potansiyeli olan olayları da bu tempoda verirlerse o iş olmaz. Sezon sonuna kadar devam bakalım, inşallah yükselir.

6/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B04
Yorumlayacak bişey yoktu. O yuzden izlediğim sayıyı unutmamamk için not edeyim :X
robotlar artık biraz daha farkındalar herşeyin
7/10

3x4

Yavaş bir bölümdü yer yer sıkıldığım doğrudur.

Hector'un Carmen Habanera şarkısı eşliğinde baskınları çok güzeldi. Bernard abinin robot olması teorisi hala geçerliliğini koruyor ben de. Geçen bölüm çocuğuna duyduğu acıyı dile getirmişti. Bu bölümde de bir benzerini Dolares paylaştı. Dolores ve Maeve iyice bilinçlenmeye başladı bu da gelecek bölümlerde güzel şeyler izleyeceğimizi gösteriyor.
7/10
Ohaa 3.sezona ne ara geçtin:eek: geleceğe gittin geldin dimi:A