Konuya cevap cer

150TL+ olanlar da var, ne farkı var acaba. :A

 

Bunu alsak iş bitmiyor ki malzemeleri ayrı para, meyve fiyatları zaten uçmuş bugün canım çilek çekti almak istedim kilosu 9.99, kiviye yöneldim kilosu 19.99, en sonunda bir tane muz alıp çıktım. :F